اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

افزونه کم کردن حجم عکس وردپرس

تا به حال خود شما هم تجربه کرده اید که وقتی به بعضی از سایت ها میروید با سرعت کم لود شدن صفحات اون سایت مواجه می شوید و اگر چه آن سایت، سایت خوب و مفیدی باشد ولی بخاطر کم بودن سرعت لود صفحات از گشت و گذار و مشاهده مطالب آن سایت صرف نظر می کنیم و سعی می کنیم که سراغ این گونه وب سایت ها نرویم!

در این مطلب افزونه ای جالب آماده کرده ایم که WP Smush.It نام دارد. با کمک این افزونه می توان سایز تصاویر را ۱۰ تا ۴۰ درصد کاهش داد، بدون اینکه از کیفیت تصاویر کاسته شود. اگر سایت شما تعداد زیادی عکس حجیم دارد استفاده از این افزونه رایگان را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه به نحوه استفاده از این افزونه می پردازیم.

پس از نصب این افزونه شما طبق معمول تصاویر مورد نظر را در وبسایتتان قرار می دهید و افزونه Smush.It به طور خودکار تصاویر را فشرده می کند. برای کاهش حجم تصاویر پیشین وبسایتتان نیز می توانید به Media Library مراجعه کرده و بر روی Smush.It Now! کلیک کنید تا تصویر مورد نظر فشرده شود.

خانه افزونه : افزونه کم کردن حجم تصاویر