اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم افزونه خبرنامه وردپرس می باشد که ویژگی ها منحصر بفرد و جالب دارد و می تواند جایگزینی برای فیدبرنر باشد نام آن Subscribe2 می باشد.

با ما باشید …

افزونه خبرنامه وردپرس (جدید)

شما با این افزونه به سادگی می توانید مشترکین را از مطالب و خبرهای جدید در سایت مطلع نمایید علاوه براین مشترک شما می تواند اشتراک خود را در هر دسته و مطلب و یا مطالب نویسنده خاص مدیریت کند. شما نیز می توانید ارسال ایمیل های اطلاع رسانی برای مشترکین یا اعضا را مدیریت کنید و زمان ارسال را بصورت دوره ای یا تکی و یا در تاریخ مشخص معین کنید. قالب ایمیل ارسالی نیز قابل تقییر است و شما و مشترکین سایتتان میتوانید در هر پست قالب ایمیل را تغییر دهید مثلا خلاصه مطلب بصورت متن یا HTML و یا پست کامل بصورت متن یا HTML . با استفاده از ابزارکی که این افزونه برایتان مهیا کرده بازدید کنندگان می توانند با وارد کردن ایمیل خود در خبرنامه مشترک و یا لغو اشتراک کنند که تعداد مشترکین نیز قابل مشاهده است این افزونه می تواند جایگزین خوبی برای فیدبرنر و یا سیستم های دیگر خبرنامه باشد.

در فایل پیوست فایل های زبان فارسی که توسط سایت عکاسی ایران ترجمه شده نیز اضافه شده امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

[stextbox id=”download”]

نسخه فارسی

نسخه انگلیسی

[/stextbox]

 

منبع +