اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این آموزش شما می توانید تا همانند مرورگر گوگل کروم به اکسپلورر ویندوزتان تپ اضافه کرده و پوشه ها را در تب های جدید باز کنید.

آموزش اضافه کردن ویژگی تب به اکسپلورر ویندوز

این آموزش یکی از مفیدترین آموزش های ویندوز بوده که واقعاً کار را برای خیلی از کاربران راحت تر می کند.

خوب , این کار بوسیله نرم افزاری به نام Clover امکان پذیر می باشد.

Clover یک نرم افزار بسیار کم حجم میباشد که دقیقا محیط مدیریت تب مرورگر گوگل کروم را با تنظیمات مشابه در اختیار شما قرار میدهد،شما میتوانید توسط این برنامه یک تب جدید (به صورت پیشفرض بخش Computer نمایش داده میشود ) ایجاد کنید و یا اینکه پوشه های محبوب خود را بوک مارک/ پین کنید تا براحتی بتوانید از طریق بوک مارک بار به آنها دسترسی سریع داشته باشید.

کار با Clover بسیار ساده است کافی است این نرم افزار را در ویندوزتان نصب کنید بعد از نصب پوشه ها براحتی به حالت مولتی تب نمایش داده می شوند،برای بوک مارک کردن هر تب فقط کافیست کلید ترکیبی Ctrl + D را نگه دارید،یک پنجره پاپ آپ نمایش داده میوشد که میتواند نام و دیگر تنظیمات پوشه برای اضافه شدن به بوک مارک را توسط آن تعیین نمایید.

با کلیک راست بر روی بر روی تب منویی با گزینه های Pin the tab to the left, Close tabs, Close other tabs, Close tabs to the right, Reopen closed tab و Bookmark all tabs که برای کارهایی مثل بستن،دوباره باز کردن،پین کردن و بوک مارک کردن تب ها کاربرد دارند را مشاهده میکنید.

 

حجم فايل : 2.50 مگابایت
پسورد : www.afghanlearn.com (با حروف کوچک)