اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این مطلب قرار است تا چند ترفند کوچک برای مرتب سازی صفحه دسکتاپ ویندوز شما بیان کنیم با ما باشید.

دسکتاپ خود را مرتب کنید

اول: براي شروع، فايل ها و پوشه هاي خود را به قسمت Document منتقل و تعداد محدودي فولدر ميانبر (Shortcut) از آن ها را روي دسکتاپ خود ايجاد کنيد. همچنين براي فايل هاي مختلف با موضوعات مختلف پوشه اي جديد در دسکتاپ بسازيد و آن هايي را که سازگاري دارند در يک پوشه قرار دهيد.

دوم: يک عکس زمينه (Background) زيبا براي دسکتاپ خود انتخاب کنيد، آنقدر زيبا که دلتان نخواهد آن را با آيکن هاي پراکنده خراب کنيد. سعي کنيد تا حد امکان آيکن ها را در منو ها يا Launch Bar قرار دهيد.

اما اگر دوست داريد همه فايل هايتان دم دست باشد، مي توانيد به سراغ استفاده از نرم افزارهاي زير برويد:برنامه Fences که به شما کمک مي کند فايل هاي خود را در باکس هاي مجزايي با نام دلخواه قرار دهيد.

نرم افزار Dexpot که دسکتاپ شما را به4 دسکتاپ با عکس هاي زمينه متفاوت تبديل مي کند. با اين برنامه مي توانيد هر دسکتاپ را به يک دسته از فايل ها اختصاص دهيد.اگر از کاربران مک هستيد از Automator مک استفاده کنيد. Automator در پوشه Applications قرار دارد.