اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

احتمالاً شما هم بعضی از فایل های خود را روی رایانه‌های دیگر به اشتباه پاک کرده اید و نتوانسته اید آن ها را بازیابی کنید.

نحوه ایجاد سطل زباله برای حافظه فلش

در این آموزش شما با نحوه ایجاد سطل زباله برای حافظه فلش شبیه به سطل زباله ویندوز آشنا خواهید شد تا از این پس فایل های delete شده خود را براحتی بازیابی کنید.

برای این‌که یک سطل زباله مخصوص به فلش را در حافظه‌ فلش ایجاد کنید تا فایل‌های حذف شده از حافظه‌ فلش شما در سطل زباله اختصاصی آن ذخیره شود، به روش زیر عمل کنید.

1- ابتدا به لینک http:‌/‌‌/‌sourceforge.net‌/‌projects‌/‌ibin مراجعه و آخرین نسخه از نرم‌افزار iBin را دانلود و در حافظه‌ فلش خود ذخیره کنید.

2- فایل اجرایی ibin.exe را از روی فلش اجرا کرده و هرگاه نیازمند حذف فایل‌های داخل فلش بودید، از کلیدهای Windows + Delete روی صفحه‌کلید کمک بگیرید.

3- هنگامی که این نرم‌افزار اجرا شد، از کلیدهای ترکیبی ذکر شده کمک بگیرید، فایل‌های موردنظر شما به‌جای ارسال به سطل‌زباله ویندوز به سطل‌زباله در حافظه‌ فلش منتقل می‌شود. برای دسترسی به فایل‌های حذف شده به این روش نیز می‌توانید به پوشه‌ iBin در حافظه‌ فلش سربزنید یا پس از اجرای نرم‌افزار، روی Open iBin Container کلیک کنید.