اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

شما می ‏توانید یک کلمه عبور را به Screen Saver اضافه کنید و آنرا با سوئیچ “/s” در دایرکتورى Startup قرار دهید. این روش دقیقاً مانند این است که سیستم شما کلمه عبور دارد. براى اینکار وارد پوشه Windowssystem شوید و یکى از Screen Saverها را انتخاب و در پنجره Startup کپى کنید. این کار باعث می ‏شود بلافاصله پس از شروع ویندوز محافظ صفحه موردنظر اجرا شود و کلمه عبور براى بازگشت، باعث امنیت ویندوز می ‏شود.
اگر کلمه عبور را فراموش کردید ناراحت نباشید، سیستم را مجدداً راه‏ اندازى کنید و در موقع اجراشدن سیستم کلید F5 را پایین نگه دارید. این باعث می ‏شود که سیستم به صورت Safe mode اجرا شود. دیگر هیچ کدام از برنامه‏ هاى Startup از جمله محافظ صفحه موردنظر اجرا نمی ‏شود. فایل Control.ini (در شاخه windows) را باز کنید و Screensaver.name را پیدا کنید. قسمت نام محافظ صفحه ‏اى است که شما استفاده می ‏کنید. آن را کلاً حذف کنید و یا مقدار pwprotected را از ۱ به ۰ تغییر دهید. بعد از ربوت شدن سیستم کلمه عبور حذف شده است.