اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این مطلب قصد داریم تا چند ترفند کاربردی برای استفاده در gmail را به شما آموزش دهیم تا کارکردن با gmail راحت تر شود.

آموزش خواندن ایمیل ها در Gmail بصورت آفلاین

به ظاهر جيميل خود سر و سامان دهيد: جيميل در ظاهر محيط شلوغي دارد که ممکن است براي بعضي ها جذاب باشد اما براي برخي هانيز آزار دهنده! اگر وضوح تصوير نمايشگر شما خيلي پايين يا خيلي بالا باشد و همچنين از نظر ابعادي کوچک يا بزرگ باشد، اين ويژگي ممکن است بيشتر به چشمتان بيايد.

براي اين که تراکم آيکن ها و ايميل ها بيشتر ودر اصطلاح جمع و جورتر شود، بهتر است از حالت نمايش Compact يا فشرده استفاده کنيد و اگر مي خواهيد عناصر بزرگ تر شود، حالت Comfortable را انتخاب کنيد. براي انتخاب اين حالات نمايش، از آيکن چرخ دنده استفاده کنيد که در سمت بالا و راست ديده مي شود.

ايميل هاي حجيم را حذف کنيد: اگر فضاي ۱۵ گيگابايتي جيميل شما رو به اتمام است، مي توانيد با استفاده از اين لينک بررسي کنيد که فضاي موجود به چه صورت استفاده شده است و براي خالي کردن موارد حجيم بايد از کجا شروع کرد.

براي اين کار عبارت “size:[x number]m” را جست وجو کنيد. دقت کنيد که بايد کوتيشن مارک ها هم وجود داشته باشد. به عنوان مثال با جست وجوي عبارت “size:۱۰۰k” تمام ايميل هايي که ظرفيت بيش از ۱۰۰ کيلوبايت را اشغال کرده اند، نمايش داده مي شوند و اگر به جاي k از m استفاده کنيد، مي توانيد ايميل هاي بيشتر از ۱۰۰ مگابايت را پيدا کنيد.