اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

بعضی از سایت ها غیر از تصاویر از جاوا اسکریپت های بسیاری در قالب و لود سایت خود استفاده کرده اند که خود این باعث کاهش سرعت لود این سایت ها می شود.

در این آموزش شما خواهید توانست تا این ویژگی را با میل خود غیر فعال کنید و از لود شدن جاوا اسکریپت در مرورگر فایرفاکس جلوگیری کنید.

دانلود Mozilla Firefox v27.0.1 - مرورگر فایرفاکس

جاوا اسکریپت (JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌ است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است. و غالبا درون مرورگرهای وب برای ایجاد برنامه های تعاملی در وب سایت های پویا استفاده می شود .برخی از کاربران به دلایلی ممکن است نیاز به غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مروگر خود داشته باشند.

هشدار : با غیر فعال کردن جاوا اسکریپت بسیار از امکانات وب سایت ها غیر فعال خواهد شده شما می توانید مراحلی را که برای غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر انجام می دهید ، برای فعال کردن آن مجددا انجام دهید.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس :

1- ابتدا مرورگر فایرفاکس را باز کنید.

2- در قسمت آدرس بار فایرفاکس عبارت about:config را تایپ کنید و کلید اینتر رابزنید.

3- بر روی عبارت  !I’ll be careful, I promise” کلیک کنید.

4- با فشردن گزینه   “!I’ll be careful, I promise”  صفحه ای نمایان می شود از لیست موجود گزینه javascript.enabled  را پیدا کنید (بهترین و سریع ترین راه برای یافتن javascript.enabled  نوشتن عبارت javascript  در قسمت سرچ فایرفاکس می باشد).

5- بر روی گزینه javascript.enabled کلیک راست کرده و گزینه “Toggle” را انتخاب کنید.سپس وضعیت به   “user set”  تغییر می یابد.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس

6-در آخر تب about:config  را ببندید.

هم اکنون جاوا اسکریپت در مرورگر فایرفاکس شما غیر فعال شده است.

موفق باشید

subsun