اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

از بهم ریختگی آیکونهای دسکتاپ ویندوزتان خسته شده‎اید؟ پوشه‎بندی را دوست ندارید؟ می‎خواهید همه میانبرها روی میزکار ولی دسته‎بندی باشند؟ Fences می‎تواند کمکتان کند.

Fences free ساخته شرکت معروف StarDock یکی از نرم‎افزارهای رایگان برای دسته‎بندی و مرتب سازی آیکون‎های میزکار است. این نرم‎افزار به شما امکان می‎دهد تا با کشیدن مستطیل‌هایی در دسکتاپ (با کلید راست ماوس) و نامگذاری برای آن‌ها، آیکون‎ها را حصارکشی نمایید. کافیست نمایه‎های (آیکون) مربوط به هم را در یک مستطیل انداخته و خیال خود را راحت کنید.

اگر هم از آن راضی نبودید و مشکلاتی داشتید، مثلاً اگر با افت سرعت سیستم روبرو بودید، و دلتان برای دسکتاپ قبلی‎تان تنگ شد، مشکلی نیست. کافیست از بخش tools وارد Snapshots شوید. این بخش مربوط به Backup هایی است که از میزکار گرفته شده، که خودتان با کلیک بر روی Take Snapshot می‎توانید یک کپی از میزکار بگیرید. برنامه نیز پس از نصب به طور خودکار نسخه‌ای پشتیبان از چینش میزکار شما تدارک دیده است. Pre-Install Snapshot را انتخاب کنید و میزکار سابق خود را دریابید! بعد می‎توانید نرم‎افزار را uninstall کنید.

برخی ویژگی‎های نرم‎افزار:

گرفتن نسخه پشتیبان از آیکونها
تغییر رنگ و درجه شفافیت مستطیل‎ها (البته نه جدا از هم)
پنهان سازی و آشکارسازی آیکون‎ها با یک دبل‎کلیک بر روی دسکتاپ
استفاده از Scroll Bar برای دسته‎بندی‎ها در هنگامی که تعداد آیکون‎ها ریاد است

این برنامه MB 9 است و از لینک زیر قابل دریافت:

http://download.cnet.com/Fences/3000-2072_4-10909535.html