اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

شازم یکی از نرم افزارهای پرطرفدار تلفن های هوشمند است.اگر تمایل دارید نام خواننده و یا آهنگ در حال پخش را بدانید تنها کافی است برنامه Shazam را باز کنید و اجازه دهید گوشی آیفون یا اندرویدی شما هم کمی آهنگ را گوش کند!

پس از چند ثانیه می توانید اطلاعات مربوط به آهنگ شامل نام آهنگ، نام خواننده و حتی متن آهنگ را داشته باشید. این نرم افزار هم به صورت رایگان و هم به صورت غیررایگان برای دستگاه های Apple و اندروید موجود است. در ادامه لینک دانلود، نحوه نصب و سایر امکانات برنامه را مشاهده می کنید.

اگر هنوز دستگاه Apple خود را جیلبریک نکرده اید، می توانید از نسخه رایگان شازم استفاده کنید. در نسخه رایگان این Application متن آهنگ ها به شما نمایش داده نمی شوند. ولی همچنان می توانید نام آهنگ و نام خواننده را مشاهده کنید.

Shazam نه تنها به شما کمک می کند که نام آهنگ ها و خواننده آن را بدست بیاورید بلکه در تقویت زبان انگلیسی نیز به شما کمک می کند. در واقع شما می توانید همزمان با شنیدن آهنگ، متن آن را نیز مشاهده کنید و این روش در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک بزرگی خواهد کرد. توجه داشته باشید که Shazam یک برنامه آنلاین است و بدون اینترنت کاربردی ندارد.

نسخه رایگان شازم برای گوشی های جیلبریک نشده

اگر قصد استفاده از نسخه رایگان برنامه شازم را دارید باید ابتدا برای دستگاه خود اکانت بسازید و سپس این برنامه را نصب کنید.

  • نصب iTunes و ساخت اکانت برای دستگاه Apple
  • دانلود و نصب برنامه های رایگان روی گوشی

نسخه کامل شازم برای گوشی های جیلبریک شده

ولی اگر دستگاه خود را جیلبریک کرده اید، می توانید نسخه کامل شازم را از App Center زومیت دانلود و روی دستگاه خود نصب کنید. پیش از دریافت نسخه کامل ابتدا در سایت زومیت ثبت نام کنید تا بتواید لینک دانلود را مشاهده کنید.

برای دریافت نسخه کامل این برنامه برای دستگاه های اندروید، اینجا کلیک کنید.

اگر نحوه نصب برنامه های غیررایگان را روی iPod، iPhone و iPad را نمی دانید، باید ابتدا دستگاه خود را جیلبریک کنید. اگر دستگاه شما مجهز به نسخه های ۴٫۱ و ۴٫۲ است می توانید برای jailbreak دستگاه از این لینک استفاده کنید. اگر نسخه ۴٫۳٫۳ یا ۴٫۳ روی دستگاه شما نصب شده می توانید از این لینک دستگاه Apple خود را جیلبریک کنید. آموزش جیلبریک سایر نسخه ها به دلیل پیچیدگی و امکان ایجاد اشکال در دستگاه شما، در زومیت آموزش داده نشده است.

سپس از طریق برنامه Panda PC Suite که آموزش استفاده از آن را در اینجا مشاهده می کنید، برنامه را روی دستگاه خود نصب کنید.

پس از دانلود و نصب برنامه، هرگاه که در حال گوش کردن موسیقی جدیدی بودید، تنها کافی است این App را باز کنید و دکمه آبی رنگ بالای صفحه سمت راست را فشار دهید و کمی منتظر بمانید تا Shazam تاریخچه آهنگ را برای شما حاضر کند.

مشخصات آهنگ مورد نظر شما در قسمت Tag ها قابل دستیابی است.

منبع: Zoomit