اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این آموزش می خواهیم نحوه فعال سازی اسلاید شو را در ویندوز 10 به شما عزیزان معرفی کنیم…

فعال کردن اسلایدشو بسیار ساده ایست. ابتدا باید پوشه ای شامل تصاویری که می خواهید نمایش داده شود بسازید. توصیه می کنیم پوشه ای در قسمت Pictures رایانه خود برای اینکار بسازید. بعد از ساخت پوشه می توانید تصاویر موردعلاقه خود را در آن کپی کنید حتی می تواند از پوشه تصاویر One Drive خود استفاده کنید.دقت داشته باشید که عکس های شما باید دارای کیفیت بالایی باشد در غیر اینصورت هنگام نمایش تصاویر کیفیت کاهش پیدا می کند .

1 فعال کردن اسلاید شو تصاویر در ویندوز 10

بر روی منوی استارت ویندوز 10 کلیک کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید تا پنجره تنظیمات باز شود . سپس بر روی گزینه Personalization کلیک کنید .

2 فعال کردن اسلاید شو تصاویر در ویندوز 10

شما می توانید به صورت مستقیم وسط دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Personalization را انتخاب کنید .

در پنجره باز شده سمت چپ بر روی گزینه Background کلیک کنید . گزینه Background را بر روی Slide Show قرار داده و از طریق گزینه Choose albums for your slideshow با کلیک بر روی Browse آلبوم تصاویری که ایجاد کرده اید را انتخاب کنید .

3 فعال کردن اسلاید شو تصاویر در ویندوز 10

4 فعال کردن اسلاید شو تصاویر در ویندوز 10

بعد از انتخاب پوشه تصاویر دو گزینه برای زمانبندی نمایش داده می شود .  اکنون باید دوره ی زمانی برای تعویض تصاویر انتخاب کنید. در گزینه Change Picture every زمان مورد نظر خود را از یک دقیقه تا یک روز انتخاب کنید. مثلا من در اینجا زمان 30 دقیقه را برای تعویض تصویر انتخاب کرده ام .

5 فعال کردن اسلاید شو تصاویر در ویندوز 10

کار تمام است . تصویر دسکتاپ هر 30 دقیقه تغییر می کند . شما می توانید این زمان را کاهش بدهید .