اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این آموزش می خواهیم 2 ویژگی جدید که به تلگرام مخصوص ویندوز اضافه شده است را برای شما بیان کنیم.

 

سنجاق کردن کاربران در تلگرام

برای انجام اینکار کافیست بر روی لیست کاربرانی که می خواهید بالای لیست قرار بگیرند کلیک راست کرده و گزینه Pin to top را انتخاب کنید . سپس مشاهده می کنید که علامت یک سنجاق به سمت چپ حساب کاربری مخاطب اضافه می شود و به صورت ثابت در ابتدای لیست نمایش داده می شود . برای خارج کردن فرد مورد نظر هم باید بر روی مخاطب مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Unpin from top را انتخاب کنید .

1 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

2 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

تغییر تم پیش فرض تلگرام

در مقاله قبلی اضافه شدن ویژگی تم تلگرام معرفی شد ولی نحوه تغییر تم در این بخش آموزش داده می شود . برای تغییر تم پیش فرض بر روی آیکون 3 خط (تنظیمات) کلیک کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید .

3 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

4 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

همانطور که مشاهده می کنید پنجره تنظیمات نمایش داده می شود . پنجره باز شده را کمی به طرف پایین اسکرول کرده تا به بخش Chat Background برسید . حالا با استفاده از گزینه Choose From gallery می توانید از میان عکس های پیش فرض یکی را انتخاب کنید .

5 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

6 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

در صورتیکه قصد دارید تصویری از روی کامپیوتر را به بعنوان پس زمینه انتخاب کنید باید از گزینه Choose from file استفاده کنید .