اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

 

برنامه Final-E-Mail یكی از برنامه هایی است كه برای بازیافت E-Mail های پاك شده و زیر مجموعه های آن شامل Sent , Draft , Folder Inbox یا Trash طراحی و ساخته شده است. تك تك فایل های .EML به همان اندازة فایل های .DBX و فرمت Folder های .DBX و .MBX كه مورد استفادة Outlook Express , Outlook و Eudora-Mail قرار می گیرد، قابل بازیافت هستند. همچنین برنامة Netscape Mail نیز پشتیبانی می شود.
پس از استارت Final-Data كه برنامه Final-E-Mail را نیز شامل می شود، اول باید درایوی كه E-Mail های گم شده در آن قرار دارند، انتخاب شود. از طریق منوی File به فرمان Find دسترسی می یابید. پس از آن باید شاخص فایلِ به كار رفته، مثلاً .DBX وارد شود و با اجرای دستور Find عملیات جستجو فعال شود. سپس این برنامه همة فایل های .DBX را لیست می كند.
Final-Data پس از نشان زدن فایل Outlook.dbx و انتخاب دستور Recover E-Mail File از طریق منوی Repair ، تك تك قسمتها شامل فرستنده، موضوع، اندازه و تاریخ فایل را لیست می كند. اكنون
E-Mail ها با اجرای دستور Recover توسط شخص قابل بازیافت است. همة این كارها تا زمانی عمل می كند كه اطلاعات جدید روی فایل های پاك شده قبلی جایگزین نشوند.