اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

اغلب ابزارهای بازیافت مانند Final Data Enterprise ، اطلاعات را بدون توجه به فرمت فایل كنونی آنها دوباره بازیافت می كند. R-Studio همچنین فایل های فشرده و كدگذاری شده را بازیافت می كند.
محتوای برنامه Office-Recovery-Suite 2.0 Professional عبارت است از قراردادن یك ردیف از Add ها برای كاربردهای Excel , Access , Microsoft-Office Word و PowerPoint .
این نرم افزار پس از نصب، با فرمان Recover یك عملكرد بازیافت را در منوی File برنامه Office كنونی اجرا می كند. پس از فعال كردن دستور، كاربر فایلی را كه به عنوان مثال به واسطة حملة ویروسی، فروپاشی سیستم یا دستور اشتباه، آسیب دیده است، انتخاب و روی Open كلیك می كند.پس از آن، فایل هایی، كه اغلب آنها را اطلاعات فرسوده شده و بازیافت شده تشكیل می دهد، به خاطر مسائل حفاظتی در یك Document جدید نگهداری می شوند. به این ترتیب، این برنامه به فایل های مرجع خراب دوباره آسیب نمی زند. تحت Excel می شود بر حسب میزان خرابی فایل، تحت شرایطی ساختارهای جداول چند منظوره به همراه متن ها، مرجع ها، فرمت ها و دستورها را بازیافت كرد. از طرفی ابزارهای بازیافت برای استفاده از Office اجازه می دهند كه از اطلاعات نسخه های جدید Excel تحت یك نسخة قدیمی استفاده شود. درباره عملكردهایی مثل فرمت های مشخص كه فقط توسط Excel 2002 پشتیبانی می شوند، كاربران باید از Excel 97 صرفنظر كنند.