اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

امروز با سایتی آشنا خواهید شد که به شما این امکان را می دهید تا روی فایل های مهم خود بصورت آنلاین رمز بگذارید …

 

رمز گذاشتن بر روی فایل های مهم به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار

برای پسورد گذاشتن بر روی فایل های و اطلاعات مهم بدون استفاده از برنامه ابتدا کافیست وارد این وب سایت zipit.io شوید .

1 رمز گذاشتن بر روی فایل های مهم به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار

سپس فایل خود را در محل مشخص شده بکشید و یا با کلیک بر روی عبارت Select File آن را از سیستم و دستگاه خود انتخاب کنید.پس از انتخاب ، در پنجره پیغام این سرویس از شما میخواهد پسوردی برای فایل خود انتخاب کنید ، پسورد را تعیین و بر روی OK کلیک کنید.

2 رمز گذاشتن بر روی فایل های مهم به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار

سپس بعد از کمی انتظار فایل پسورد دار شما ساخته میشود و با کلیک بر روی Download میتوانید آن را دانلود کنید.بعد از دانلود نمی توانید فایل را به صورت معمولی باز کنید . برای اجرای فایلی که پسورد بر روی آن قرار داده اید دوبار کلیک کنید . اگر دقت کنید فایل شما با حجمی کمی بیشتر از حجم اولیه خود و پسوند .html در اختیار شما میگیرد که پسوند صفحات وب میباشد، در اصل فایل شما به صورت صفحه html با کد جاوا اسکریپت رمزگذاری و به فایل پسورد دار شده تبدیل شده است که میتوانید آن را برای دیگران در برنامه های چت مثل تلگرام و یا هر محیط اشتراک گذاری دیگری ارسال نمایید . همانطور که مشاهده می کنید به مرورگر سیستم عامل منتقل میشوید و یک صفحه وب که دارای کادر پسورد است نمایش داده میشود ، پسوردی که برای فایل انتخاب نموده اید را وارد و بر روی Unlock کلیک کنید.

3 رمز گذاشتن بر روی فایل های مهم به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار

رمز عبوری که ساخته اید را در کادر وارد کرده و بر روی کلید Unlock کلیک کنید .  در صورت صحیح وارد کردن رمز عبور ، فایل به شما نمایش داده می شود .

4 رمز گذاشتن بر روی فایل های مهم به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار

از طریق این سرویس کاربردی میتوانید به صورت مطمئن ،با امنیت خوب و رمزنگاری شده فایل مهم خود را رد و بدل کنید.

همچنین برای انتخاب بهترین رمز چه الان برای این کار و چه بعداً برای هر جای دیگری می توانید از وب سایت www.passwordmeter.com  استفاده کنید…

موفق باشید.

 

asarayan