اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

Prolexic Technologies، شرکتی که در برابر حملات DDoS مورد محافظت قرار می گیرد؛ گزارش حمله خود را برای Q3 2011 منتشر کرد. موارد زیادی در این گزارش وجود دارد از جمله تخفیف آنچه پرولکسیک ادعا می کند بزرگترین رویداد سال ۲۰۱۱ است. براساس پرولکسیک حمله در تاریخ ۵ تا ۱۲ نوامبر رخ داده است و حاکی از افزایش مقیاس و پیچیدگی حملات DDoS بوده است.
درواقع، گزارش نشان می دهد که حملات DDoS از نظر پهنای باند (بیش از ۶۶%) و بسته در ثانیه که حدود چهار برابر دوره یکسال پیش می باشد، در حال افزایش است.

اما آنچه قابل توجه می باشد این است که حملات از کجا ریشه می گیرند. این گزارش کشف کرده است که چین بزرگترین مجرم و مسئول حدود نیمی (۵۵%) از تمام حملات DDoS می باشد. جایگاه دوم در این فهرست با ۶۹/۸% از حملات متعلق به هند است.علاوه براین، چین مسئول بسیاری از باتنت های در حال ارسال است، چین کشور مبدا دو مورد از بزرگترین ASNهاست. یکی در حدود ۸۸/۴۳% و دیگری در حدود ۷۹/۲۱% مسئول می باشد. سومین باتنت بزرگ در اختیار ترکیه و حدود ۹% می باشد.

منبع: hothardware