اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این آموزش از سری آموزش های گوگل خواهید فهمید تا چگونه با یک ترفند و روش آسان, تولبار گوگل را شخصی سازی کرده و گزینه های دلخواهتان را به آن اضافه کنید.

شخصی سازی تولبار گوگل

 

نوار تولبار سیاه رنگ بالایی گوگل آن قدر معروف است که فکر میکنم نیازی به معرفی مجدد آن نباشد. این نوار که بر روی اکثریت سرویس های گوگل قابل رویت است شامل گزینه های +You, Search, Images, Maps, Play, Youtube, News, Gmail, Drive, Calendar و More میباشد. راستش را بخواهید من خودم خیلی با این گزینه ها حال نمیکنم و مثلا حضور سرویس هایی مانند Translate, Books, Reader و Analytics برایم مهم تر است. گوگل به طور پیش فرش این امکان شخصی سازی را ندارد، اما امروز میخواهم افزونه ای را برایتان معرفی کنم که توسط آن میتوانید به سادگی این نوار سیاه رنگ پر استفاده را شخصی سازی کنید. (توجه این افزونه تنها مختص مرورگر گوگل کروم میباشد)

نام این افزونه که Big G Black Bar Sorter میباشد افزونه ای 50 کیلوبایتی است که در عرض چند ثانیه بر روی مرورگر شما نصب میشود. کارکرد آن هم بسیار ساده است. تنها کافی است بعد از نصب این افزونه به صفحه گوگل یا هر سرویس دیگر گوگل بروید و عین آیکون های دسکتاپ، ردیف های آن را تغییر دهید.

برای دانلود و نصب این افزونه به این آدرس مراجعه کنید

https://chrome.google.com/webstore/detail/big-g-black-bar-sorter/oiamgkpplhllmgmjkmpoapkidpgfhmdo

منبع آی تی کده

موضوع : آموزش گوگل