اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

شاید شما هم به دنبال تنوع باشید و یا بخواهید متفاوت باشید! امروز آموزش تغییر دادن ظاهر فیس بوک را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش تغییر ظاهر فیس بوک

خوب شما می توانید در رابطه با این موضوع در پست های ۴ برنامه فیس بوک که اکانت شما را جالب تر می کند! و 20 ویژگی و ترفند جدید فیس بوک هم اطلاعات لازم رو کسب کنید.

برای تغییر ظاهر فیس بوک چند راه وجود دارد که در ادامه شرح می دهیم:

انتخاب اول: پلاگین مرورگر Yontoo Layers

شما می توانید از افزونه یا پلاگین Yontoo Layers  از PageRage  برای تغییر طرح گرافیکی پروفایل فیس بوک خود استفاده نمایید. تغییرات را می توان به همه صفحات خود یا تنها به صفحه پروفایل خود اعمال کنید. به طور طبیعی، تغییرات تنها برای شما قابل دیدن خواهد بود.

PageRage با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر سازگار است. زمانی که شروع به دانلود افزونه می کنید مراقب باشید، چرا که کلیه پنجره ها و زبانه های مرورگر را که بازند، بدون درخواست از شما برای تایید چنین کاری می بندد!

هنگامی که افزونه مرورگر نصب شد، می توانید سری به وب سایت PageRage زده و طرح بندی های رایگان ارائه شده را امتحان کنید. هنگامی که سبکی را که دوست دارید پیدا کردید، تصمیم می گیرید که آیا آن را به همه صفحات  اعمال کنید  یا تنها  روی پروفایل جلوه ظاهری اعمال شود و با کلیک روی Select This Layout در سمت راست پایین آن را  به عنوان سبک جدید صفحات فیس بوک خود انتخاب می کنید. وای، این سبک ها به طرزی جادویی ما را سحر و جادو می کنند!

آموزش تغییر ظاهر فیس بوک

انتخاب دوم: طرح رنگی خودکار برای اسکریپت Greasemonkey فیس بوک

اگر فایرفاکس مرورگر استاندارد شماست و اگر قبلا از  Greasemonkey استفاده کرده باشید، طرح رنگ خودکار (Auto-Colorizer) برای اسکریپت فیس بوک را امتحان کنید. البته نمی توانید عکس های پس زمینه اضافه کنید، اما حداقل می توانید طرح رنگ صفحه را به طرح دلخواه تغییر دهید. باز هم، این تغییرات تنها برای شما قابل دیدن خواهد بود نه بازدید کنندگان از صفحه شما.

آموزش تغییر ظاهر فیس بوک

احتمالا این راه، ساده ترین روش به منظور سفارشی کردن صفحه پروفایل فیس بوک خود و کسب نتایج زیبا و متفاوت می باشد. تصویر مثال بالا به خوبی نشانگر حسن جلوه طرح بندی رنگ خودکار برای فیس بوک است.

انتخاب سوم : افزونه شیک برای فایرفاکس / افزونه شیک برای کروم

این روشیست که تنها در مرورگرهای فایرفاکس و کروم جواب می دهد. در این روش افزونه ای روی مرورگر رایانه خود نصب می کنیم که اجازه اعمال پوسته های سفارشی و تم ها را نه تنها بر روی فیس بوک ، که همچنین بر روی گوگل ، یوتیوب ، اورکات ، و بسیاری دیگر می دهد. کافیست این افزونه را نصب کرده، سپس در سبک های موجود گشتی زده و با یکی که می پسندیم ظاهر جدیدی را شروع کنیم.

توجه داشته باشید که شما می توانید مرحله نصب افزونه را در صورتی که پیش از این Greasemonkey  را اجرا می کرده اید رد کنید. چرا که سبک ها را می توان به عنوان یک اسکریپت کاربری Greasemonkey  نصب  کرد.

آموزش تغییر ظاهر فیس بوک

مراقب الگوهای ارائه شده از سوی سایت userstyles.org  باشید.بسیاری از آنها منسوخ شده و دیگر مناسب طرح فعلی فیس بوک نیستند. با این وجود ، ممکن است به الگوهایی هم برخورد کنید که به روز  شده و متناسب با سلیقه و روحیه شما هستند و آنها را به عنوان طرح فیس بوک برگزینید.

با این حال، اگر کمی دانش درباره CSS داشته باشید، می توانید یک گام جلوتر بروید و  با استفاده از Stylish  پوسته سفارشی شیک خود را ایجاد کنید. در فایرفاکس ، آیکون Stylish را  به نوار ابزار خود اضافه کنید(ازگزینه سفارشی سازی پنجره یا Customize window) ، سپس روی آن کلیک کنید و Write new style را انتخاب کنید. شما می توانید کد های مربوط به برخی قالب های زیبا را از userstyles.org  پیدا کرده یا از این منبع برای دریافت ایده در مورد اینکه چه کد هایی باید برای طرح یک قالب و پوسته سفارشی باید در اسکریپت ها گنجانده شود استفاده کنید.

خوب امیدوارم مفید واقع بشه!

refrence