اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

دریورش نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیست به بیت لحم درجنوب کرانه باختری رود اردن ودرگیری با جوانان فلسطینی، عده ای از فلسطینی ها دچار حالت خفگی و تنگی نفس شدند.

به راپور مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از شاهدان، جمعی از نیروهای اردوی رژیم اشغالگر امروز جمعه به قریه ی ارطاس در بیت لحم درجنوب کرانه باختری یورش بردند که با مقاومت جوانان فلسطینی و سنگ پراکنی آن ها مواجه شدند.

براساس این راپور، نظامیان صهیونیست دراین درگیری با گازهای اشک آوربه منازل فلسطینی ها حمله کردند که درنتیجه، عده ای از فلسطینی ها دچار حالت خفگی شدند.
نظامیان صهیونیست همچنین تعدادی از جوانان فلسطینی را بازداشت کردند و 5 تن ازآنان را نیز برای مراجعه به مراکز استنطاق این رژیم فرا خواندند.
یک منبع محلی اعلام کرد نیروهای اردوی رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنین درحمله به اردوگاه آوارگان عایده در شمال بیت لحم، به منازل برخی از اهالی یورش برده و دو جوان فلسطینی به نام های حمزه النبتيتی واسعد درويش را برای مراجعه به مرکز استنطاق فرا خواندند.
منبع یاد شده افزود نظامیان اشغالگر همچنین به اردوگاه الدهیشه و جبل هندازه و الموالح درشهر بیت لحم یورش بردند وبا تحویل احضاریه هایی به سه جوان فلسطینی به نام های عدنان زبون، خضر خلیل سالم شوکه وقتیبه خلیفه، آن ها را برای استنطاق فراخواندند.