اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

چند تن از افسران سازمان سیا امریکا قصد دارند با همکاری ولی عهد سابق عربستان و چند شاهزاده عربستانی پلان کودتای قریب الوقوع علیه محمد بن سلمان را برنامه ریزی کنند.

پس از گذشت سه هفته از دستور سلطنتی ملک سلمان مبنی بر تغییر ولی عهد عربستان و جانشینی محمد بن سلمان، یک منبع آگاه که ترجیح داد اسمش فاش نشود گفت: چند تن از افسران ارشد سازمان سیا امریکا قصد دارند با همکاری محمد بن نایف ولی عهد سابق عربستان و چند شاهزاده عربستانی پلان کودتای قریب الوقوع علیه محمد بن سلمان را برنامه ریزی کنند.

این در حالی است که پیشتر نشریه فرانسوی اینتلجنس آنلاین در نمبر 780 خود به دیدار محمد بن نایف با مقامات رده بالای دستگاه های استخباراتی و امنیتی امریکا همچون جان کلی وزیر امنیت داخلی و توماس بوسرت مشاور صد تروریزم ترمپ در تاریخ 7 می 2017 اشاره کرده است.

و همچنین تعدادی از مقامات استخباراتی امریکا در هفته های اخیر به ریاض سفر کرده اند تا ضمن تقویت همکاری استخباراتی با عربستان سعودی همچنین حمایت خود از بن نایف را نشان دهند.