اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

عبدالله

به نقل از سایت خبری آریانانیوز ، پنتاگون در بولتن داخلي خاص افغانستان شماره 1876 مورخه 4 جون 2014 طي گزارشي از نظرسنجي خود، پيروزي داكتر عبدالله را قطعي ارزيابي نمود.

به نوشته اين نشريه، در نظرسنجي انجام شده در 31 ولايت از ولايات افغانستان، از ميان بيش از 33400 نفر پرسش شونده، حدود 20400 نفر اظهار داشته اند كه به داكتر عبدالله راي خواهند داد كه اين ميزان حدود 61 فيصد از كل ميباشد.

بولتن پنتاگون كه صرف براي قماندان هاي ايساف و ستاد مركزي ارتش ايالات متحده امريكا طبع مي شود در ادامه با اين توضيح كه اين نظرسنجي پيش از پيوستن استاد سياف به عبدالله عبدالله صورت گرفته، پيش بيني نموده كه حتي با فرض ريزش رأي در ميان ياران تيم اصلاحات و همگرايي،ً پيروزي قطعي با داكتر عبدالله خواهد بود.

پاسخ دهنده گان مثبت به نفع عبدالله عبدالله، تنوع قومي تيم اصلاحات، برنامه مردمي، اعتقادات اسلامي، سابقه مبارزاتي عليه كمونيسم و تروريزم، حفاظت از كشور در مقابل تهديدات پاكستان و سوابق روشن داكتر عبدالله را دلايل اصلي خود براي حمايت از تيم اصلاحات و همگرايي ذكر كرده اند.

موضوع : اخبار