اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

شاهزاده حمدان تاکید نمود که خواسته جدی مردم دبی از ما برگزاری رفراندوم است و ما نمی توانیم و نه می خواهیم که خواسته آن ها را نادیده بگیریم.

به راپور فارن پالسی انجمن سرمایه گذاری دبی، انجمنی با هدف ترغیب سرمایه گذاران بومی و بین المللی در آکتُبر سال جاری تحت نظر ولیعهد دبی و مدیر شورای اجراییه انجمن شیخ حمدان بن محمد بن رشید المکتوم برگزار می شود. وی اعلام کرده است که شرکت های منطقه و جهان و همچنین نماینده گان بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری در این نشست حضور خواهند داشت.

در ادامه ولیعهد دبی بیان کرد که مقامات عربستان سعودی، اعضای شورای همکاری خلیج و هم قراردادان اروپایی بحث های اولیه درباره رفراندوم برای برای استقلال دبی از ابوظبی را انجام داده اند. البته گفتگوها در جریان است و هنوز به نتیجه نرسیده است. شاهزاده حمدان تاکید نمود علی رغم مخالفت مقامات سعودی و ابوظبی با این پلان، خواسته جدی مردم دبی از ما برگزاری این رفراندوم است و ما نمی توانیم و نه می خواهیم که خواسته آن ها را نادیده بگیریم.

ولیعهد دبی در سال 2001 از آکادمی نظامی سلطنتی در سندهرست فارغ التحصیل شده است. همچنین وی در مکتب اقتصاد لندن نیز اشتراک داشته است. برای سالها شیخ حمدان تلاش کرده است تا توانمندی های حرفه ای خود برای مدیریت دبی را نشان دهد. وی این روزها تلاش می کند تا با بهره جستن از روابط پرنفوذ خود در منطقه مسیر استقلال دولتی که بعد از پدر خود حاکم آن می شود را هموار کند.

موضوع : اخبار