اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

زنی که پدرکلان اش را به خاطر آزار و اذیت های جنسی اش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

زن 39 ساله ای در جنوب یورکشایر به جرم قتل پدرکلان اش به 12 سال زندان محکوم شد.

لیندی فیلتچر در استنطاق هایش به پولیس گفت: من وقتی بچه بودم توسط پدرکلان ام مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم به طوری که تا مدت ها از همه مردان می ترسیدم و وقتی در سرک راه می رفتم احساس می کردم همه مردم قصد دارند به من تجاوز کنند.

روزی که من پدرکلان ام را به قتل رساندم زمانی بود که دیدم آن مرد منفور در حال دست درازی به دختر 12 ساله من است و با این که سنش بالا هم بود هنوز دست از کارهایش برنداشته و این دفعه دختر من را قربانی هوس هایش کرده بود.

وی ادامه داد: وقتی حرکات او را دیدم یک حسی مانند دیوانگی یا جنون به من دست داد به طوری که تصمیم گرفتم به او از پشت سرش حمله کنم و با عصا او را مورد حمله قرار بدهم.

زمانی که به سمتش رفتم متوجه من شد و دست از کارش برداشت اما من دیگر قادر به تحمل کردن وجود کثیفش نبودم و با عصای خودش 120 بار به سر و صورتش ضربه زدم و به خاطر شدت ضربه و خونریزی کشته شد.

به کمک دخترم جنازه او را به رودخانه کنار خانه اش بردیم و در آب رهایش کردیم اما زمانی که قصد فرار داشتیم توسط دو تا از همسایه های پدرکلان ام دستگیر شدیم و آن ها با بستن دست و پا هایمان ما را مهار کردند تا پولیس سر برسد اما من که می دانستم دخترم بی گناه بود به ماموران گفتم که قتل کار من بوده و دخترم به خاطر ترس از دست دادن من، کمک کرد تا زودتر فرار کنیم.

پولیس پس از ثبت گزارشات و اعترافات او ، لیندی را برای صدورحکم قضایی به محکمه فرستاد و او به 12 سال زندان محکوم شد.