اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

دونالد ترمپ نامزد جمهوریخواهان در ادامه اعتراضهای خود به رسانه‌های امریکایی و متقلب بودن هیلاری کلینتون، خواستار استقرار ناظرهای انتخاباتی برای جلوگیری از تقلب علیه وی در انتخابات نووِمبر شد.

به راپور اسپوتنیک،وی با راه اندازی کمپاینی در حال جمع کردن افراد داوطلب برای نظارت بر انتخابات است.

ترمپ روز گذشته با تاکید بر پوشش غیرمنصفانه رسانه‌های امریکایی از این نامزد جمهوریخواه، گفته بود که رسانه‌ها در حال حمایت از هیلاری کلینتون هستند.

نامزد جمهوریخواه در صفحه توئیتر شخصی خود نوشت: «اگر رسانه‌های فاسد و متعفن، منصفانه و درست اخبار مرا پوشش داده و معنای نادرستی به الفاظ و اظهارات من ندهند، به شما می‌گویم که من با اختلاف 20 فیصدی هیلاری را شکست می‌دادم».

وی یک شنبه نیز دوباره در توئیتر خود نوشت: رسانه‌ها از من می‌خواهند که عوض شوم اما من همانی که از نظر خودم درست است هستم و تغییر نخواهم کرد.

اسپوتنیک در راپور خود نوشت که این استراتیژی دونالد ترمپ نوعی اعتراض به سیستم فاسد امریکا است و رقیب وی را در موضع تدافعی قرار خواهد داد.

وی همچنین رسانه‌های امریکایی را به حفاظت و حمایت از نامزد و رقیب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری امریکا متهم کرد.

ترمپ افزود: «رسانه‌ها تجمع‌های انتخاباتی مرا به درستی پوشش نمی‌دهند و هرگز درباره موضوعات اصلی بحث نمی‌کنند و هرگز میزان دقیق اشتراک ‌کنندگان و اشتیاق در تجمعات را نشان نمی‌دهند».

موضوع : اخبار