اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در پایتخت در کابل در مرکز حکومت وحدت ملی در حاکمیت اسلامی در مقابل مسجد در مرکز خانه خدا، زنی جوان حافظ قرآن و محصل شرعیات توسط چند نامرد ناجوان بی دین به دور از انسانیت ذبح می شود.

 

در زمان جاهلیت و در عصری که وحشی گری جزو مایه و ذات انسان نماهای عرب زبان بود نیز هرگز چنین فاجعه ای رخ نداد که زجر کش کردن یک زن جوان توسط مردان نامحرم در پایتخت کشوری با هزاران سرباز امریکایی و اروپایی اتفاق افتد.

 

ننگ بر مجامع حقوق بشر که جز در زمان نمایش مخارج و هزینه های نابجای خود و جز در مقابل فیلمبرداری و تصویربرداری به سندیت رساندن و اثبات کردن فعالیت های بی ثمر خود، هیچ زمان و هیچ مکان دیگری حضور ندارند.

 

ننگ بر ملا های دروغین و به اصطلاح رهبران و فرماندهان و مکتب دارها که جز در وقت منفعت و ضروروت و جز برای تبلیغات و بزرگنمایی خود هیچ زمان و هیچ مکانی برای دادخواهی از ناموس این مملکت حاضر نمی شوند.

 

فرخنده ای که به بهانه ای واهی و در بلوایی از پیش تعیین شده ذره ذره ذبح شد تا لحظه به لحظه زجرکش شود و بارها زیر لگدها و دست مالی های نامردان کابل جان سپرد تا جان داد ناموس این آب و خاک و این سرزمین بود که رسم نوینی را به قلب آسیا هدیه داد.

 

ناموس کشی نوروزی در افغانستان از 1394 و پس از تمدید حضور حداقل ده ساله یانکی ها بر خاک افغانستان درحالی به وقوع پیوست که جاهلان دیگری در همین دیار اقدام به بزرگداشت خر و الاغ کردند تا توجه نهادهای حقوق بشر را به نوع دوستی خود جلب نمایند.

 

فرخنده به جای گوسفند در حالی ذبح شد که خود حافظ قرآن و متعلم شرعیات بود و توسط افترا و تهمت ملایی دروغین که غرض ورزی و کینه توزی غیر قابل توجیهی داشت به بهانه ی سوزاندن قران زیر لگدها و دست درازی های نامردان به خاک و خون کشیده شد.

 

ننگ بر عبدالله و اشرف غنی و محقق و دوستم و مسعود و دیگرانی که خواهران و همسران و دختران و مادران شان در امنیت و اسایش بسر می برند و یا اینک در تعطیلات خارج از کشور هستند اگر قاتلان شرف و ناموس فرخنده و فرخنده ها را به دار مجازات نیاویزند.

موضوع : اخبار