اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

به نقل از پایگاه خبری کانگرس، میزان محبوبیت دونالد ترمپ به پایین ترین حد در نظرسنجی موسسه گالوپ کاهش یافته است.

میزان محبوبیت ترمپ در نظرسنجی گالوپ که روز گذشته نشر شده به کمتر از 34 فیصد رسیده است، این در شرایطی است که بیش از 61 فیصد بزرگسالان از عملکرد رییس جمهور امریکا ابراز نارضایتی کرده اند.

کاهش شدید محبوبیت ترمپ در شرایطی است که انتقادات زیادی علیه وی به خاطر عدم محکوم کردن خشونت های سفیدپوستان افراطی و گروه های نئونازی در شارلوتزویل مطرح شده است.

این نظرسنجی در 3 روز منتهی به یکشنبه انجام شده و نشان می دهد که برخی اشتراک کننده گان در نظرسنجی، دیدگاه خود درباره ترمپ را قبل از خشونت های شارلوتزویل بیان کرده اند. این نظرسنجی در بین 1500 باشنده امریکایی انجام شده است.

ترمپ روز گذشته مجبور شد برای کاهش انتقادات بار دیگر درباره اتفاقات خونین در شارلوتزویل سخنرانی کند. وی این بار به طور مستقیم نام گروه های نئونازی و سفیدپوستان افراطی و سایر گروه هایی را که مسئول خشونت های اخیر بوده اند، بر زبان آورد و این خشونت ها را محکوم کرد.

هزاران نفر در شهرهای نیویارک و واشینگتن روز یکشنبه در اعتراض به واکنش دونالد ترمپ ، رییس‌جمهور امریکا پس از درگیر‌ی‌های مرگبار بین طرفداران برتری نژادی سفیدپوستان و مخالفان نژادپرستی، اعتراض کردند.

ترمپ در اعلامیه ای پس از این حوادث، بدون انتقاد از رفتارهای نژادپرستانه طرفداران برتری سفیدپوستان، خشونت در همه ابعاد آن را محکوم کرده بود.