اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

ترمپ برای خلاص شدن از شکایت بازیگر فلم‌های مبتذل، وکیل گرفته است!

طبق راپور رسانه‌های امریکایی، ترمپ با استفانی کلیفورد که نام هنری وی استورمی دنیلز است، در سال 2006 (یک سال بعد از ازدواج ترمپ با ملانی) رابطه نامشروع برقرار کرده بود. اواخر ماه جدی امسال وال استریت ژورنال راپور داد: دونالد ترمپ رییس‌جمهور امریکا برای عدم افشای رابطه نامشروع با یک بازیگر فلم‌های مستهجن، 130هزار دالر حق‌السکوت داده و یکی از وکلای او این مبلغ را پرداخت کرده تا این موضوع در زمان انتخابات 2016 افشا نشود.
یک ماه بعد از نشر این خبر، مایکل کوهن وکیل شخصی ترمپ گفت که از جیب خودش 130 هزار دالر به این بازیگر فلم‌های مبتذل پرداخت کرده و کارش قانونی بوده و این امر هیچ ارتباطی به ترمپ و ستاد انتخاباتی او نداشته است.
کلیفورد به محکمه ای در لس‌آنجلس رجوع و از ترمپ شکایت کرده است. او و وکیلش می‌گویند توافقی که این فرد با وکیل ترمپ درباره موضوع ارتباطش امضا کرده، صرفا از سوی وکیل رییس‌جمهور پذیرفته شده و شخص ترمپ آن را امضا و تایید نکرده است.
در متن شکایت از محکمه خواسته شده تا توافقنامه مذکور برای عدم افشای اسرار روابط خصوصی با دونالد ترمپ، بی‌اعتبار اعلام شود. به گفته کلیفورد، وکیل رییس‌جمهور امریکا تلاش کرده بود که با ارعاب، او را به سکوت وادارد.
حالا در تازه‌ترین خبرها درباره این ماجرا، یک رسانه امریکایی از استخدام یک وکیل معروف در نیویارک توسط ترمپ خبر داده تا بلکه بتواند از شر شکایت این بازیگر خلاص شود. ای‌بی‌سی نیوز راپور داد که تیم حقوقی شخصی ترمپ، یک وکیل دیگر به نام لورنس روسن استخدام کرده و او به مایکل کوهن وکیل شخص ترمپ اضافه شده تا آنها غائله شکایت مذکور را بخوابانند.
در آخرین واکنش ارگ سفید به شکایت از ترمپ، سارا سندرز سخنگوی ارگ سفید روز چهارشنبه گفته بود: تا آنجایی که من اطلاع دارم، رییس‌جمهور از پرداخت پول (حق السکوت به این بازیگر) اطلاعی نداشته است.