اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

محمد اسماعیل خان گفت: رهبران حکومت وحدت ملی برکنار شوند؛ آنها توان مدیریت بحران را ندارند!

رهبر سابق جهادی و از اعضای ارشد شورای حراست و ثبات کشور با انتقاد از عملکرد رهبران حکومت وحدت ملی تأکید کرد که اشرف غنی و عبدالله هر دو باید از سمت خود کناره‌گیری کنند زیرا افغانستان در بدترین وضعیت ممکن نسبت به یک‌ونیم دهه گذشته قرار دارد.

والی سابق هرات تصریح کرد در سایر کشورهای جهان در شرایط مشابه افغانستان رؤسای جمهور و نخست وزیر به‌دلیل عدم‌توانایی در مدیریت بحران از سمت خود کناره‌گیری می‌کنند.

وی افزود: اما در افغانستان هرچه مشکلات بیشتر شوند رهبران دولت برای ادامه حاکمیت خود در حالی بیشتر مصمم می‌شوند که مردم همچنان کشته می‌دهند.

اسماعیل خان همچنان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام در افغانستان شد.

قوماندان سابق جهادی در غرب افغانستان در حالی از عملکرد داکتر عبدالله عبدالله انتقاد کرده است که هر دوی آنها از اعضای ارشد حزب جمعیت اسلامی افغانستان هستند.

وزیر سابق انرژی و آب همچنین اظهار داشت: رییس اجراییه دولت در هر سفر ولایتی خود با استخدام مشاور جدید تعداد مشاوران خود را افزایش می‌دهد و افراد بی‌کفایت و حیله‌گر را کنارش اضافه می‌کند، زیرا عبدالله عبدالله از دوستان و هم‌تیمی‌های خود فاصله گرفته است.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که به نظر می‌رسد نارضایتی رهبران سیاسی و منتقدان اشرف غنی رفته رفته دامن عبدالله عبدالله را نیز خواهد گرفت.