اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

عربستان و امارات و مصر و بحرین برادران دولت قطر هستند و شایسته نیست که برادران این گونه محاصره ای را به بهانه حمایت قطر از اخوان المسلمین بر این کشور تحمیل کنند…

احمد المصری خبرنگار آژانس خبررسانی اناضول ترکیه در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی مدیوم خبر از یک تماس تلیفونی با اسامه نجیفی رییس مجلس نماینده گان عراق داد.

نجیفی در این تماس گفت که عربستان و امارات و مصر و بحرین برادران دولت قطر هستند و شایسته نیست که برادران این گونه محاصره ای را به بهانه حمایت قطر از اخوان المسلمین بر این کشور تحمیل کنند.

رییس مجلس نماینده گان عراق افزود که تفکر اخوانی از مسلمانان در برابر دشمن صهیونیستی دفاع می کند و سنگر اصلی جهاد و دفاع از اسلام است.

وی ادامه داد که اخوان المسلمین یک جماعت معتدل هستند که کشورهای مسلمان به آن نیاز دارند زیرا که از تفرقه و پراکندگی در صفوف امت عربی جلوگیری می کند و هرکس با این تفکر دشمنی بورزد خواه یا ناخواه با وحدت مسلمانان دشمن است.

نجیفی همچنین گفت که امریکا بعضی از حکومت های خلیج فارس را فریب می دهد و به آنان توهم می فروشد و متاسفانه در میان کشورهای خلیج فارس کسانی هستند که سیاست های خود را متناسب با نقشه های رییس جمهور امریکا برنامه ریزی می کنند.