اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

به گفته یک نماینده ولسی جرگه، عبدالرؤف ابراهیمی مدیریت ناامنی، فساد اداری، قاچاق و اختطاف در کندز را برعهده دارد.

نماینده کندز در نشست علنی امروز شنبه ولسی جرگه اظهار داشت: در اغلب این ناامنی‌ها و اختطاف‌ها افراد وابسته به عبدالرؤف ابراهیمی رییس ولسی جرگه دست دارند.

وی افزود: افراد آقای ابراهیمی اکثراً در این ولایت مصروف قاچاق مواد مخدر اند و کسانی‌ که در ادارات گماشته شده‌اند نیز دلالان آقای ابراهیمی می‌باشند.

وی تصریح کرد: رییس ولسی جرگه ده‌ها جریب زمین را در این ولایت غصب کرده‌است که از آن میان می‌توان زمین پوهنتون کندز را من‌حیث نمونه یاد کرد.

نماینده کندز گفت: ملیشه‌های وابسته به رییس ولسی جرگه در شاهراه‌ها از مردم باج‌گیری می‌کنند.

اتهام‌های تازه علیه رییس ولسی جرگه، در حالی مطرح می‌شود که چندی پیش نیز او متهم شده بود که ۴۰۰ کارمند خیالی استخدام کرده است.

در پی پلان این اتهام، کمسیون خاص حقیقت‌یاب ولسی جرگه، فیصله کرد که رییس ولسی جرگه، این پول را دوباره بازگرداند و عبدالرؤف ابراهیمی نیز این تصمیم را پذیرفت؛ اما تاکنون به این تعهدش عمل نکرده است.

در جلسه امروز ولسی جرگه نیز شماری از نماینده گان، بار دیگر بر عملی شدن تصمیم کمسیون حقیقت‌یاب در باره آقای ابراهیمی تأکید کردند.