اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

هرسال در شانزدهم دیسِمبر توسط آل‌خلیفه و حامیانش در بحرین، مراسمی تحت عنوان تاج‌گذاری حاکم خود جشن گرفته می شود.
اما در این جشن که تلاش می شود در رسانه های بحرین من‌حیث یک روز ملی معرفی شود، صحنه‌هایی رسوا کننده به چشم می‌خورد.

سایت منامه‌پست در راپوری تأکید کرد، صحنه‌هایی که این روزها در مناطقی از بحرین به چشم می‌خورد، ثابت می‌کند که این مراسم یک جشن ملی نیست، بلکه جشنی است که ارتباطی با مردم بحرین ندارد، و نوع اشتراک ها در آن به خوبی حضور بیگانه گانی را که آل خلیفه به آنها تابعیت بحرینی داده است، ثابت می‌کند.
در این بین، بیگانه گان تابعیت گرفته از آل خلیفه در بحرین، هرکدام روش خاص خود را برای اظهار شادمانی در جشن تاج گذاری دارند.
از جمله کسانی‌که آل‌خلیفه به آنها تابعیت بحرینی داده است، بعثی‌های صدامی هستند که این رژیم به هدف تغییر بافت جمعیتی به بحرین آورده است.
از جمعه گذشته، موترهایی جدید در سَرَکهای بحرین به چشم می خورند که علاوه بر تصاویری از مسؤولان آل خلیفه، عکسهای صدام دیکتاتور معدوم عراق را نیز حمل می کنند. دیکتاتور خونخواری که جنایتهای بسیاری را مرتکب شد.
در مارچ 2014 نیز بعثی‌هایی که در بحرین تابعیت گرفته اند، مراسمی را در سالگرد اعدام صدام برگزار کردند که با واکنش و اعتراض مردم بحرین و کویت همراه شد.

موضوع : اخبار