اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

شاهزادگان عرب حاشیه خلیج فارس به بهانه شکار پرندگان کمیاب به پاکستان سفر می کنند.
با اینکه سال گذشته رسانه های پاکستانی سفرغیراخلاقی شاهزادگان سعودی را رسوا کرده بودند، اما امسال نیز مقدمات سفر آنها درحال آماده شدن است!
شاهزادگانی چون شیخ خلیفه بن زاید و شیخ حمدان بن راشد می‌خواهند تا هفته آینده به پاکستان سفر کنند که آماده کردن مقدمات سفر آنان از مدتها قبل آغاز شده است.
سال گذشته انعام ملک، خبرنگار مطرح پاکستانی در یادداشتی اعلام کرده بود: حضور شاهزادگان قطری و اماراتی و عربستانی و دیگر کشورها در پاکستان به بهانه شکار چند پرنده دلیل جدی‌تری دارد و آن این است که خوشگذرانی این شاهزادگان با سو‌ءاستفاده‌های جنسی آنان تکمیل می‌شود.
او که از طریق یکی از نیروهای ویژه امنیتی و محافظان شخصی این شاهزادگان به جزئیات کاملی دست پیدا کرده بود ادامه داد: پرسش من از تمام مردم پاکستان این است که آیا غیرت ما تا این حد تنزل کرده است که برای دریافت روادید یک کشور عربی باید ناموس خود را حراج عده‌ای هوسران کنیم؟ آیا دیگر عزتی برای کشورمان باقی می‌ماند که بخواهیم به دیگر سرزمین‌ها سفر کنیم؟…