اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

به راپور وال‌استریت ژورنال، بنظر می رسد که رییس‌جمهور امریکا برای مواجهه با تمامی انواع مشکلات از جمله مشکلات ارتباطی نیاز به ایجاد تغییراتی در ارگ سفید دارد.

روزنامه امریکایی وال‌استریت ژورنال راپور کرد که با بازگشت دونالد ترمپ رییس‌جمهور امریکا از سفر وی به خاورمیانه، این سؤال مطرح می‌شود که ترمپ چه تغییراتی را در ارگ سفید اعمال خواهد کرد؟

وال استریت ژورنال سپس به استعفای مدیر ارتباطات ترمپ اشاره کرد که بدون دلیل استعفا کرده است و نوشت، در واقع مایک دابکی مدیر ارتباطات ارگ سفید روز سه‌شنبه اعلام کرد که پیشنهاد استعفای خود را مطرح کرده است.

طبق این راپور، هر وقت که ارگ سفید دچار مشکل می‌شود و هم‌اکنون نیز ارگ سفید به واسطه تحقیقاتی که در زمینه مداخله روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 امریکا در جریان است، دچار مشکل شده است، گرایشات به این سمت می‌رود که رسانه‌ها و افشاگران را مقصر جلوه دهند و بگویند اگر پیام خود را بهتر القا می‌کردیم، هیچ مشکلی وجود نداشت.

خبرنگار وال استریت ژورنال سپس توضیح داد، حقیقت این است که ارگ سفید فکر می‌کند نیاز است تا اقداماتی را برای سازماندهی رویارویی بهتر با قضیه تحقیقات در خصوص نقش روسیه در انتخابات 2016 انجام دهد.

طبق این راپور، ارگ سفید تحت کنترول ترمپ روزهای سختی پیش رو دارد و یکی از مسایل مهم این است که آیا ترمپ و تیم وی قادرند که نظمی را برای رویارویی با مسئله روسیه به وجود آوردند و در عین حال پیشرفت‌هایی را در زمینه دستورکارهای بزرگتر و مهم‌تر ترمپ حاصل آورند.