اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نیکولاس لوپز نویسنده و کارگردان مطرح هالیوودی به سوء استفاده و آزار و اذیت جنسی از چندین بازیگر زن آثار خود متهم شد.

بنا به گزارش مجله ال مرکوریو طی هفته گذشته هشت زن از بازیگران فلم‌های نیکولاس لوپز وی را متهم به سوء استفاده جنسی و خشونت در حین فلمبرداری کرده اند. آن‌ها مدعی شده اند که این کارگردان با اعمال زور آن‌ها را به رابطه جنسی مجبور کرده است.

لوپز از جمله کارگردانانی است که در سینمای هالیوود فعالیت‌های فراوانی انجام داده و با کارگردانان بزرگی همچون الی روث سابقه فعالیت داشته است و حالا توسط هشت متهم به آزار و اذیت جنسی شده است.

رسوایی اخلاقی در سینمای هالیوود اتفاق تازه و جدیدی نیست، این سینما به صورت پیدا و پنهان همیشه برخورد‌هایی اینگونه را تجربه کرده و حال که جهان در عصر انتقال سریع اطلاعات به سر می‌برد نتوانسته از این فساد جان سالم به در ببرد.

پس از شکایت زنان سینمای هالیوود و محکوم شدن هاروی واینستاین به رسوایی جنسی، دیگر بازیگران زن نیز جرات پیدا کرده و دست به افشاگری‌های فراوانی زدند. افشاگری‌هایی که دامان بسیاری از بازیگران مطرح همچون کوین اسپیسی و مورگان فریمن را نیز گرفت.