اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

یازده ماه از تشکیل حکومت وحدت ملی می گذرد اما تا کنون هیجکدام از وعده های طرفین تشکیل دهنده این حکومت عملی نشده بماند که وضعیت از آنی که بود به مراتب بدتر شده است.

 

وضعیتی که امروز بوجود آمده هرگز قابل پیش بینی نبود.

مردم دیگر آرام و قرار ندارند، هرکس بسویی در حال فرار است، دیگر همه روزنه های امید در راستای بهبود اوضاع بسته شده است، استرس و ترس و دلهره ذهن عامه را بخودش مشغول ساخته است.

 

سرمایه گذار دیگر اعتماد نمی کند و اندک سرمایه دست داشته در داخل مملکت را به بیرون انتقال می دهد، شهرک های صنعتی خالی شده است، هر روز که می گذرد بر تعداد بیکاران افزوده می شود و عوارض ناشی از بیکاری تا چند ماه دیگر دامنگیر تمام اقشار جامعه خواهد گردید.

 

کشت و تولید مواد مخدر افزایش یافته است، تعداد معتادان به مواد مخدر طبیعی و حتی صنعتی وارداتی چندین برابر قبل گردیده است و دولت بی توجه از کنار ده ها فجایعی که از وجود معتادان دامنگیر اجتماع ما می شود می گذرد.

 

فساد اداری بیداد می کند، رشوت خوران رشوت خور تر و فقیران و رشوت دهندگان بیشتر می شود، سیستم اداری ناقص و ضعیف مردم را می آزارد و هر روز که می گذرد وضعیت بدتر و بدتر می شود.

 

تمامی مشکلات امروز ما اعتماد به یهود و نصارا و پشت کردن به نص صریح قرآنکریم است اما سردمداران ما که خود دست نشاندگان یهود و نصارا هستند بر گستره سیطره یهود ونصارا می کوشند و این تلاش روند صعودی خود را طی می کند تا مردم فقیر و آواره ما فقیر تر و درمانده تر گردند و اصحاب یهود و نصاری فربه تر و چاق تر.

 

و این روند همچنان ادامه دارد تا بیشتر شهرهای کشور خالی از سکنه شهری گردد و زمینه برای جولان چشمان طماع خارجی فراهم آید.

موضوع : اخبار