اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

رهبر حزب تحریک انصاف با تشریح مواضع خود درباره مسایل روز جهان و پاکستان از جهان اسلام خواست با تصمیم امریکا برای انتقال سفارت خود به قدس اشغالی مخالفت کند.

به نقل از ای آر وای نیوز، عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف طی سخنانی با انتقاد از انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی از تمام دنیای اسلام خواست علیه امریکا به پا خیزند.

عمران خان تصریح کرد: این باعث تاسف است که رژیم صهیونیستی ابتدا فلسطین را اشغال کرده و اینک در پی انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی است.

وی این اقدام امریکا را مخالف قوانین بین المللی دانست و گفت: امنیت و صلح در منطقه به شدت تحت تاثیر تصمیم ترمپ قرار خواهد گرفت.

از سوی دیگر رهبر حزب تحریک انصاف با اشاره به حکم محکمه لاهور در مورد حادثه مادل تاون بیان کرد: کار محکمه پاکستان مطابق عدالت بوده است و ما از آن حمایت می‌کنیم.

کپیتان سال‌های دور تیم ملی کرکت پاکستان اظهار داشت: اگر طاهر القادری تصمیم بگیرد اعتصاب سَرَکی داشته باشد ما نیز به پشتیبانی از آنها به سَرَک‌ها خواهیم آمد و تا زمانی که مفسدان را به زندان نینداخته‌ایم از پا نخواهیم نشست.

وی ابراز امیدواری کرد که افشا شدن راپور قاضی باقر نجفی درباره دوسیه قتل‌های مادل تاون سبب سرنگون شدن قدرت شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب شود.

این در حالیست که تحریک انصاف خواستار استعفای راناثناءالله وزیر قانون ایالت پنجاب نیز شده است.

تحریک انصاف تلاش فراوانی دارد که در آستانه انتخابات در تمام مسایل حساس کشور نقش پر رنگ داشته و آرای مردم را به سمت خود جلب کند.