اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نیروی هوایی اردوی سوریه مواضع تروریست ها را بمباردمان کرد…

منابع سوری از آزادسازی چندین شهرک دیگر در شمال و شرق دیرالزور و کشف سلاح‌های ساخت رژیم صهیونیستی در مناطق آزاد شده از اشغال تروریزم تکفیری خبر دادند.

نیروی هوایی اردوی سوریه از صبح روز گذشته مواضع گروه‌های تروریستی را در عین‌ترما و جوبر در شرق پایتخت هدف قرار می‌دهند و همزمان نقاط تماس در این محور شاهد درگیری میان دو طرف است.

طیارات جنگی اردوی ملی این کشور مواضع باند تروریستی جیش الاسلام را در شهرک حوش الضواهره در غوطه شرقی در حومه دمشق بمباردمان کردند که تلفاتی به آنها وارد شد. از سوی دیگر گروه‌های تروریستی،‌محله‌‌های قدیمی دمشق را با هاوان هدف قرار دادند.

در شرق سوریه هم نیروهای اردوی این کشور با کمک همقراردادان، شهرک الحسینیه در شمال شهر دیرالزور را بار دیگر از اشغال تروریست‌های تکفیری آزاد کردند.

شهرک‌های بقرص تحتانی و بقرص فوقانی در غرب المیادین هم در پی درگیری‌های شدید با تروریست‌های داعشی آزاد شد.

به گفته یک منبع میدانی، نیروهای اردوی ملی سوریه و متحدان در حال حاضر حلقه محاصره تروریست‌های داعشی را در هفت شهرک واقع بین بقرص تحتانی و منطقه البوعمر تنگ‌تر از قبل کرده‌‌اند و طیارات جنگی روسی هم به حملات خود به تجمعات و استحکامات داعش در این مناطق ادامه می‌دهند.

طیارات جنگی روسی و سوری همچنین تعدادی از قایق‌هایی را که تروریست‌های داعشی قصد داشتند با استفاده از آنها به کرانه شرقی رودخانه فرات فرار کنند، منهدم کردند.

خبر دیگر اینکه نیروهای اردوی سوریه مقادیر زیادی سلاح‌ها و مهمات را در جریان عملیات پاکسازی مقرهای تروریست‌های داعشی بین حومه حمص و حماه پس از فرار داعشی‌ها کشف کنند که برخی از آنها ساخت رژیم اسراییل است.