اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

اگر دستگیر نمودن طالبان جرم است ما به جرم خود اعتراف نموده افتخارانه زندان را قبول می کنیم و اگر دستگیر نمودن طالبان جرم نیست پس جرم ما چه است و چرا طالبان نه بلکه ما در زندان هستیم ؟؟؟

 

 

ناله افسران وطن پرست اردوی ملی افغانستان به ملت شریف افغانستان

 

 

مردم شرافتمند و حقبین افغانستان، جوانان عزیز!

 

این نامه را بخاطر این نمی نویسم که چاره ای برای بیرون رفتم پیدا شود. صرف می خواهم حقیقت ها را با شما شریک ساخته و در جنوب افغانستان چه می گذرد را به قلم بریزم.

 

از شروع وظیفه تا اینحال هیچ وقت به تعهدم که همانا خدمت صادقانه به شما مردم شریف افغانستان است خیانت نکردم و نخواهم کرد.

 

به سنگین ترین و مشکل ترین عملیات های نظامی شانه به شانه با دوستان و همسنگرانم اشتراک نموده و تا اخرین امکانات از تمامیت ارضی و نوامیس ملی خود در مقابل بیگانگان و تروریستان وحشی دفاع نمودم.

 

هیچ وقت امتیاز طلبی ننموده به سوگند خود وفادار ماندم.

 

اما روزی فرا رسید به جرم اینکه سه تن از طالبان که یکی از آنها آمر مالی طالبان بوده مبلغ دوازده لک و چهل دوهزار و ششصد کلدار پاکستانی همانا معاش طالبان است را انتقال می داد دستگیر نمودم، به دام زندان تورن جنرال داود شاه حامی اصلی و اساسی تروریستان و قومندان قول اردوی 205 اتل افتادم و مدت 20 روز است که به حبس این آقا قرار دارم.

 

افراد دستگیر شده بعد از تحقیقات ابتدایی با امر قومندان قول اردوی 205 اتل رها گردیده و در عوض ما چهار نفر هریک نعیم خان ولد نیک محمد، عبدالنظیر ولد عبدالوکیل، گلبدین ولد شیر محمد، نورالله ولد محمد عظیم به زندان فرستاده شدیم و تا اکنون هیچگونه تحقیقات و سوالی از ما نگردیده و کسی هم جویای حال ما نشده است.

 

اگر دستگیر نمودن طالبان جرم است ما به جرم خود اعتراف نموده افتخارانه زندان را قبول می کنیم و اگر دستگیر نمودن طالبان جرم نیست پس جرم ما چه است و چرا طالبان نه بلکه ما در زندان هستیم ؟؟؟

 

به امید اینکه عدالت تجلی نماید و حق روی آب براید…

موضوع : اخبار