اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

بر اساس قرارداد، باید تمامی سولرهای داخلی شهر هرات ساخت کمپنی هندی (داتا) باشند اما روی هیچ یک از سلورها مارک این کمپنی وجود ندارد و این سولرها چینایی سفارش شده از سوی شهرداری هرات می باشد.

سولرهای ساخت کمپنی هندی (داتا ) مارک این کمپنی را دارا می باشند. چهارصد پایه این چراغ ها در شهر هرات از سوی شرکتی نصب شده که تضمنی نداشته و فرار کرده است. کسی هم نیست که به پرسد اینها چرا خراب است.

 

قسمت دوم نصب چراغ ها که با شراکت پسر شهردار سابق هرات محمد سلیم ترکی و شرکت فاروقی نصب شده نه تنها بی کیفیت می باشد بلکه قیمت چراغ ها نیز بسیار بالاتر از قیمت چراغ در بازار منطقه است. قیمت هر پایه چراغ بر اساس این قرارداد 132600 افغانی می باشد؛ در حالی که این سولرها در شهرک صنتعتی از سوی بخش خصوصی نصب شده کمتر از 75 هزار قیمت دارد.

 

دزدی نزدیک به یک صد پایه سولر از داخل شهر یک دروغ شاخدار است که شهرداری هرات پول سولرها را به کیسه زده است. آنها توانستد که با این شایعه بیش از 13 میلیون افغانی را دزدی کنند.

موضوع : اخبار