اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

افغانستانی های مقیم مسکو برکناری کاکای کرزی راکه از ترور سیاسی و مذهبی علیه ده ها دیپلمات از قدرت سوء استفاده نمود استقبال نمودند.

 

کاکای کرزی بدتر از انتحاری ها آتش نفاق را در خرمن اقوام مختلف افغانستان بر افروخت حالا که او برکنار گردیده است باند مافیایی او مانند خودش به اوامر و احکام رییس جمهور بی احترامی می نمایند.

 

کاکای کرزی پیش از ترک وظیفه خلاف عرف دیپلماسی بجای معاون سفارت انور سادات مستشار را سرپرست خود پیشنهاد نموده است. سادات تحصیلات عالی ندارد و افغانستانی ها سابقه او راخوب می دانند و وزارت خارجه باید خودش در باره سوابق کارمندان خود تحقیق نماید ولی مهم آن است که سادات سابق امر سفیر را بالا تر از رییس جمهور و قانون اساسی می دانست.

 

چون کاکای کرزی سفارت را شرکت سهامی خود گردانیده بود و حالا که سرپرست گردیده مکتوب خلاف قانون و خارج از صلاحیت کرزی معاون سیاسی وزارت خارجه را مبنی بر تمدید نجیب الله شینواری اتشه فرهنگی سابق که معیاد کار آن تمام گردیده است و بیشر از ده ماه خلاف قانون نگاه داشته شده است بالاتر از حکم رییس جمهور می داند و معاون را آمر مستقیم خود می داند.

 

ما عجب ملت بدبختیم و رییس جمهور ما بد بختراز ما است او را همه دومین مرد متفکر دنیا می دانند اما بیسواد های وزارت خارجه به او و حکم او بی اعتنایی و بی احترامی می نمایند.

 

در قانون اساسی او فرد اول و در راس دولت جمهوری اسلامی افغانستان قرار دارد و دارای صلاحیت های نا محدود می باشد اما در عمل به حکم آن سفیر، مستشار و معاون بی احترامی و حتی توهین می نمایند.

 

ما مردم بدبختیم چون تفگداران و زورگویان به حقوق ما تجاوز می نمایند و رییس جمهور از ما بد بختر است که به وعده های خود عمل نمی نماید و سزاوار اهانت و توهین می باشد که نمی تواند مردم بدبختی را که به او اعتماد نموده اند از حقوق شان از شر مافیا و چاپلوسان دفاع نماید.

 

مردم بدبخت روزی زنجیر ها پاره می نمایند ولی سروران بد بخت سرنوشت فاجعه انگیز خواهند داشت.

 

ضیا