اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

وبگاه «دایرکت تی وی» وابسته به اپوزیسیون مغرب در گزارشی مدعی شد، موساد (سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی) از دختران زیباروی مغربی برای کسب اطلاعاتی از شخصیت‌های مختلف در خارج از اسراییل از جمله وزرا، سفرا، بازرگانان و نظامیان استفاده می‌کند.

 

بر اساس گزارش مذکور، «ادریس ولد القابله» از اعضای اپوزیسیون مراکش در گزارش خود به یادداشت‌های «جوزلین باینی» جاسوس موساد استناد کرده و نوشته است: موساد یک مجموعه که دختران زیباروی مغربی و اغلب مسلمان نیز در آن هستند، تشکیل داده و این گروه نقش پررنگی در رواج آنچه ازدواج موقت نامیده می‌شود، ایفا می‌کنند تا در این قالب شخصیت‌های عربی خاصتاً از کشورهای خلیج (فارس) را به دام اندازند.

 

در ادامه این گزارش آمده است: دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی به این دختران مغربی ماموریت داده کسانی که به این کشور (مغرب) می‌آیند خصوصا کسانی را که خطری برای اسراییل هستند یا دنبال تخریب روابط اسراییل و مغرب هستند، کنترول کنند.

 

دختران مغربی هم‌چنین ماموریت دارند امریکایی‌هایی که اصلیتی عربی دارند و در راستای صلح در خاورمیانه فعالیت می‌کنند، کنترول کنند تا از برنامه‌های آنها آگاه شوند.

 

«نبیله.ف» یکی از این دختران است. او و چند تن از دوستانش ماموریت داشتند یکی از کارشناسان امریکایی در زمینه تروریزم بین‌الملل را در کشورهای سوئیس، فرانسه، اسپانیا، لبنان و مراکش کنترول کنند.

 

یکی از دوستان نبیله که او نیز از جاسوسان موساد است وابسته به گروهی بود که در 23 ژوئیه 1980 «سلیم اللوزی» سردبیر مجله «الحوادث» و مالک این مجله را در بیروت ترور کردند، این گروه همچنین در ترور داکتر «راسیل» مالک آسایشگاهی در «لوزان» سوئیس نیز دست داشت. راسیل بر اثر یک تصادف ساختگی در مصر کشته شد.

 

دیرکت تی وی افزود: دختران مذکور تحت نظر یکی از شریکان «رفیق حریری» نخست‌وزیر اسبق لبنان که در سال 2005 ترور شد، کار می‌کنند و در چند طرح در لبنان و خارج آن فعالیت داشته‌اند؛ این دختران از گذرنامه‌های جعلی آلمانی برای سفر به کشورهای مختلف جهان استفاده می‌کنند و فقط زمانی که قصد بازگشت به مغرب را دارند از گذرنامه‌های مغربی خود استفاده می‌کنند.

موضوع : اخبار