اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

محکمه نظامی حماس، ۱۳ حکم علیه جاسوسان رژیم صهیونیستی در غزه صادر کرد.

 

به راپور آژانس خبررسانی فلسطین، محکمه نظامی حماس، روز گذشته، 6 تن را که برای رژیم صهیونیستی جاسوسی می‌کردند، به اعدام با چوبه دار محکوم کرد.

 

در همین خصوص یک منبع مسئول در محکمه نظامی حماس به آژانس خبررسانی فلسطین گفت که یکی از محکوم شده گان، متولد سال 1990 عیسوی و ساکن شهرک جبالیا در شمال نوار غزه است که اواسط سال 2015 عیسوی دستگیر شد و بعد از طی محاکمه دیروز (یکشنبه) به اتهام خیانت به اعدام محکوم شد.

 

وی افزود که این جاسوس، اطلاعات پایگاه‌های مقاومت فلسطین و تحرکات مبارزان مقاومت را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده و در دوره جاسوسی خود مبالغی پول از این رژیم دریافت کرده است.

 

این منبع گفت: مجرم دوم با نام (خ.أ) متولد سال 1968 عیسوی است که پانزدهم فِبریوری سال 2015 عیسوی (26 دلو 93) به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی دستیگر و بعد از طی محاکمه، روز یکشنبه به دلیل ارتکاب خیانت محکوم شد.

 

وی با بیان این که اقدامات این جاسوس، منجر به کشته و زخمی شدن شماری از باشنده گان فلسطینی شده است، تصریح کرد: این جاسوس اطلاعات نیروهای مقاومت و محل سکونت آن‌ها را در اختیار سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی قرار داده است.

 

این منبع قضایی تصریح کرد: محکمه نظامی، حکم اعدام یک مجرم با نام (ع.أ) ساکن خانیونس را نیز تایید کرد و این حکم قطعی و نهایی است. همچنین محکمه، حکم اعدام دو مجرم دیگر به نام‌های (و.‌أ‌) ساکن شهر غزه و (م.ع) را نیز تایید کرد.

 

وی افزود که حکم ششم علیه (أ.أ) متولد سال 1973 عیسوی ساکن شهر غزه به اتهام ارتکاب خیانت صادر شده است.

 

این منبع خاطر نشان کرد که این جاسوس، اطلاعات نیروهای مقاومت و محل کار آن‌ها را در اختیار اسراییل قرار داده و منجر به کشته شدن شماری از آن‌ها شده است.

 

منبع مزبور خاطرنشان کرد که محکمه نظامی حماس، دیروز (یکشنبه) در مجموع 13 حکم علیه جاسوسان اسراییل صادر کرده است که برخی از این احکام، اعدام و برخی دیگر حبس با اعمال شاقه است.