اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (سه‌شنبه) به مناطق مختلفی در ولایت بیت لحم حمله کرده و با فلسطینیان درگیر شدند که طی آن ۷ جوان فلسطینی به ضرب مرمی جنگی زخم برداشتند.

به نقل از شبکه المیادین، شمار زیادی از نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به اردوگاه الدهیشه در بیت لحم یورش بردند که در پی آن درگیری شدیدی میان جوانان فلسطینی و اشغالگران به وقوع پیوست.

در جریان این درگیری، نظامیان صهیونیست با فَیْر مرمی، گاز اشک آور و بمب‌های صوتی درصدد سرکوب فلسطینیان برآمدند که طی آن هفت جوان فلسطینی به ضرب مرمی زخم برداشتند.

تمامی مجروحان به منظور مداوا به شفاخانه دولتی بیت جالا و مرکز توانبخشی عربی در این منطقه انتقال داده شدند. حال یکی از مجروحان وخیم اعلام شده است.

در همین حال، منابع محلی از بازداشت نضال ابو عکر اسیر آزاده فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی خبر دادند.

همچنین در منطقه دوحه در ولایت بیت لحم برادر رائد عایش اسیر فلسطینی در زندان‌های صهیونیستی در حمله نظامیان صهیونیست به منزلش مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و زخمی شد. صهیونیست‌ها کمپیوتر و تلیفون همراه وی را نیز مصادره کردند.

اشغالگران صهیونیست چندین جوان فلسطینی دیگر را نیز در شهرک بیت فجار در جنوب بیت لحم به اسارت گرفتند.

از سوی دیگر، نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز یک غذاخوری و ورکشاپ سرامیک را در شهرک سبسطیه در شمال نابلس تخریب کردند.

صهیونیست‌ها به بهانه ساخت این اماکن در منطقه موسوم به “ج” اقدام به تخریب آن کرده‌اند.