اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

به دنبال تهدید موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه پاکستان به علت ارسال نیروهای کمکی برای جنگ علیه داعش در سوریه، اسلام آباد، تل آویو را به حمله هسته ای تهدید کرد.

تهدید صریح جنرال خواجه محمد آصف وزیر دفاع پاکستان در پاسخ به اظهارات منسوب به موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام شد که در آن اقدام به تهدید اسلام آباد کرده بود.

تهدید شجاعانه مقام عالی رتبه پاکستان من‌حیث تنها قدرت هسته ای جهان اسلام باعث شد وزارت جنگ رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای فوری و شتابزده، اظهارات یعلون را پس بگیرد.

بحران کنونی پس از آن آغاز شد که پایگ AWD NEW با نشر راپوری نوشت موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تهدید کرده است پاکستان را به علت تصمیمش برای ارسال نیرو به سوریه در چوکات ایتلاف علیه داعش، نابود خواهد کرد!

اما به دنبال واکنش قاطع پاکستان، تل آویو شتابزده و بی درنگ، اظهارات مذکور را تکذیب کرد.
جنرال جواد محمد آصف وزیر دفاع پاکستان در این باره بر روی پایگاه اجتماعی تویتر نوشت: اسراییل فراموش کرده است که پاکستان نیز قدرت هسته ای است.
برآشفتگی تل آویو از حضور کشورهای مسلمان در جنگ علیه داعش، بیش از پیش نشان دهنده وابستگی این گروهک تروریستی به صهیونیست ها و حامیانشان است.