اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

تروریست های داعشی، با نهایت بی رحمی 8 باشنده عراقی را پس از چند روز اختطاف، اعدام و مثله کردند.

مرکز اطلاع رسانی پولیس عراق با صدور اعلامیه ای اعلام کرد: اجساد هشت باشنده که شواهد نشان می دهد توسط گروه جنایتکار داعش شکنجه، اعدام و مثله شده اند در سرک دیاله – کرکوک در شمال این کشور پیدا شده اند.

بر اساس اعلامیه به نظر می رسد از قتل این افراد چند روز گذشته است و همچنین شش تن از آنان گروگان هایی استند که چند روز پیش از سوی داعش در منطقه کربلا از مربوطات جنوبی کرکوک اختطاف شده بودند.

اعلامیه افزود گروه جنایتکار داعش با نقض مهلتی که برای مذاکره و آزادسازی این گروگان ها اعلام کرده بود، یک بار دیگر نشان داد که جز جنایت و قتل و کشتار هیچ اصول دیگری ندارد.

مرکز اطلاع رسانی پولیس عراق ضمن عرض تسلیت به خانواده های قربانیان، بر حتمی بودن انتقام از داعش بخاطر این جنایت هولناک تاکید کرده است.

گفتنی است امروز در فضای مجازی عراق تصاویری نشر شد که روی اجساد قربانیان، آثار مرمی و شکنجه دیده می شود و همچنین دست ها و پاهای برخی از آنان نیز بریده شده است.

چند روز پیش ویدیویی در انترنت نشر شد که گروه داعش با نشان دادن گروگان ها تهدید کرده بودند تنها در صورت آزادی چند زن داعشی محبوس در عراق حاضر به آزاد کردن آنها استند.

اکنون به نظر می رسد داعش در همان زمان گروگان ها را اعدام و در منطقوی در سرک دیاله – کرکوک رها کرده بود.

در واکنش به این جنایت، ایتلاف الفتح عراق به رهبری هادی العامری خواستار اقدام عاجل از سوی حیدرالعبادی صدراعظم علیه بقایای داعش و مقابله با اقدامات تروریستی شد.

موضوع : اخبار