اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

ایتلاف آمریکایی و سعودی ضد یمن برای ممانعت از پخش اخبار واقعی و جنایت‌های این ایتلاف در یمن، پخش شبکه تلویزیونی یمنی المسیره را با مشکل رو به رو کردند.

ایتلاف سعودی ضد یمن که نقش مستقیم در کشتار مردم این کشور دارد، برای جلوگیری از نشر جنایت‌های این ایتلاف و ویرانی‌های بر جا گذاشته در یمن، اقدام به پخش پارازیت بر روی فرکانس‌های شبکه تلویزیونی المسیره یمن کرده است.
در همین حال، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصار الله یمن در واکنش به فرستادن پارازیت بر روی فرکانس‌های شبکه المسیره گفت این اقدام عربستان در نتیجه ناکامی در برابر شبکه المسیره یمن است که از نظر روانی، اخلاقی و انسانی عربستان را شکست داد.
همچنین اتحادیه روز نامه نویسان و اصحاب رسانه در یمن حذف شبکه المسیره را از ستلایت نایل‌ست محکوم کرد و از همه رسانه و سازمان‌ها خواست با این شبکه همراهی کنند.
شبکه تلویزیونی المسیره یمن از عصر جمعه در معرض امواج شدید پارازیت توسط عربستان قرار گرفته است.
این شبکه از ابتدای تهاجم عربستان به یمن اخبار و حوادث جاری در این کشور را بدون سانسور پخش کرده و توانسته است جنایات سعودی در حمله به باشنده گان غیرنظامی و ویرانی شهرهای یمن را به جهان مخابره کند.

موضوع : اخبار