اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

ایتلاف آمريکايي و سعودي ضد يمن براي ممانعت از پخش اخبار واقعي و جنايت‌هاي اين ایتلاف در يمن، پخش شبکه تلويزيوني يمني المسيره را با مشکل رو به رو کردند.

ایتلاف سعودي ضد يمن که نقش مستقيم در کشتار مردم اين کشور دارد، براي جلوگيري از نشر جنايت‌هاي اين ایتلاف و ويراني‌هاي بر جا گذاشته در يمن، اقدام به پخش پارازيت بر روي فرکانس‌هاي شبکه تلويزيوني المسيره يمن کرده است.
در همين حال، «محمد عبدالسلام» سخنگوي جنبش انصار الله يمن در واکنش به فرستادن پارازيت بر روي فرکانس‌هاي شبکه المسيره گفت اين اقدام عربستان در نتيجه ناکامي در برابر شبکه المسيره يمن است که از نظر رواني، اخلاقي و انساني عربستان را شکست داد.
همچنين اتحاديه روز نامه نویسان و اصحاب رسانه در يمن حذف شبکه المسيره را از ستلایت نايل‌ست محکوم کرد و از همه رسانه و سازمان‌ها خواست با اين شبکه همراهي کنند.
شبکه تلويزيوني المسيره يمن از عصر جمعه در معرض امواج شديد پارازيت توسط عربستان قرار گرفته است.
اين شبکه از ابتداي تهاجم عربستان به يمن اخبار و حوادث جاري در اين کشور را بدون سانسور پخش کرده و توانسته است جنايات سعودي در حمله به باشنده گان غيرنظامي و ويراني شهرهاي يمن را به جهان مخابره کند.

موضوع : اخبار