اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

ستلایت های ناسا در جو کره مریخ تصاویری از جسد موجودات فضایی را ثبت و نشر کردند که نشان می دهد این موجودات بر روی مریخ رفت و آمد داشتند.

موجودات فضایی همواره یکی از بزرگترین پرسش های انسان در طی چند قرن اخیر می باشد که انسان ها برای مشاهده آنها از نزدیک دست به کارهای بسیار زیادی زدند تا بتوانند با آنها آشنا شوند و این به نحوی یک نوع کنجکاوی است که انسان به کشف آن علاقمند است.

حتی بارها تصاویری از حضور موجودات فضایی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف نشر شده است که نشان دهنده رفت و آمد این موجودات ناشناخته بر روی زمین است و برخی نیز معتقد هستند که تصاویر و ویدیوهای حاکی از حضور موجودات فضایی در کره زمین اتفاقی طبیعی بیش نیستند چرا که موجودات فضایی وجود ندارند!

اما با این وجود اخیرا تصاویری از ستلایت های ناسا در جو کره مریخ نشر شد که باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از انسان ها شد.

اخیرا تصاویری عجیب و باورنکردنی از جو کره مریخ که توسط یکی از ستلایت های ناسا ثبت شده بود،نشر شد که توانست حقایقی عجیب در مورد موجودات فضایی را برملا سازد.تصاویری که در این مطلب مشاهده می نمایید گزیده ای از هزاران عکس هوایی است که توسط ستلایت ناسا انداخته شده است.

همان گونه که در تصاویر ذیل می توانید مشاهده کنید،تصویر حاکی از یک ظاهر عجیب و شبیه به انسان است که همانند انسان دارای سر و بدن البته با چشمانی کلان می باشد.همچنین آقای استیو مارتین در مورد این تصاویر این گونه گفت:در کلان نمایی این تصاویر از هیچ نرم افزار گرافیکی استفاده نشدهاست و تصاویر دقیقا برابر با واقعیت می باشند.

این تصاویر می توانند چیزهای زیادی را اثبات کنند اعم از اینکه موجودات فضایی وجود دارند،موجودات فضایی بر روی کره مریخ رفت و آمد می کنند،شاید موجودات فضایی دوره ای در کره مریخ زنده گی می کرده اند و… که برخی از این موراد خودشان سوالی کلان هستند که هنوز برای انسان اثبات نشده واقع هستند.

با این وجود پیش بینی می شود که شاید مجموعه کلان ناسا برای کشف اطلاعات بیشتر تا چندین سال آینده فضاپیمایی را به همراه فضانوردانی به کره مریخ ارسال نماید که به طبع این سفر یکی از هزینه ترین پروژه های ناسا خواهد بود.

اما به نظر شما آیا موجودات فضایی وجود دارند؟آیا آنها تا به حال به زمین سفر کرده اند؟!