اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نماینده مجلس فدراتیو روسیه گفت: امریکا تلاش دارد با استفاده از نیروی نظامی و حمله به دمشق جهت سرنگونی اسد، قدرت را به نیروهای هم قرارداد خود در سوریه واگذار کند.

ایگور موروزف که در گذشته عضو سازمان امنیت ملی این کشور بوده است، گفت اطلاعاتی دارد که نشان می دهد واشینگتن آماده عملیاتی گسترده برای سرنگون ساختن بشار اسد رییس جمهور سوریه است.

وی افزود که این پلان از گذشته مطرح بوده و هدف آن به قدرت رساندن نیروهای هوادار ارگ سفید در دمشق است.

موروزوف تصریح کرد که واشینگتن به تلاش اش برای ایجاد بی ثباتی در سوریه و خنثی کردن توافقات آشتی در گفت و گوهای ژنیف و آستانه ادامه می دهد، امری که نشانه آن حملات اردوی امریکا به سوریه پس از هر بار پیشرفت در روند صلح می باشد.

وی خاطر نشان کرد که امریکاییان اهداف خود را در سوریه مشخص کرده اند. این اهداف در حملات آنان به خاک سوریه مشخص شده است. حمله آینده آنان بسیار شدید خواهد بود و پس از آن عملیات حمله به دمشق آغاز خواهد شد.

موروزوف یادآوری کرد که نیروهای زمینی طرف های مختلف خاصتاً امریکا در خاک اردن مستقر شده اند تا نیروهای معارض مسلح سوری را برای اشتراک دادن آنان در این عملیات، حشر کنند.

وی گفت که امریکا این بار برای اجرای پلانی در سوریه آماده می شود که شامل حمله زمینی همزمان با حملات هوایی به اراضی سوریه است.