اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

به راپور آژانس خبررسانی فرانسه، وزارت امور داخله جرمنی در پاسخ کتبی به سوال پارلمان این کشور، از زخمی شدن بیش از 560 نفر از جمله 43 طفل در این حملات خبرداد.

 

در این نامه با اشاره به اینکه، کسانی که از کشور خود فرار و از جرمنی درخواست کمک می کنند مستحق سرپناهی امن هستند، آمده است: حکومت جرمنی خشونت را به شدت محکوم می کند.

 

وزارت امور داخله جرمنی به نقل از آمارهای پولیس این کشور اعلام کرد: در سال گذشته بیش از دو هزار و 545 حمله علیه پناهجویان صورت گرفته و تاکنون در این باره مقایسه ای با سالهای قبل انجام نشده چراکه آمار این نوع حملات به طور جداگانه تنها در سال 2916 در دسترس می باشد.

 

همچنین در سال گذشته، دستکم 988 پناهگاه مهاجران و پناهجویان هدف حمله و آتش سوزی قرارگرفته که این رقم در مقایسه با سال 2015 که بیش از هزار مورد حمله مشابه ثبت شده، کاهش یافته است. این در حالی است که در سال 2014 تنها 199 مورد حمله به پناهگاه مهاجران راپور شده است.

 

حملات نئونازی ها به اردوگاه پناهنده گان پس از آن شدت گرفت که جرمنی در سال 2015 در اوج بحران پناهنگان در اروپا، از حدود 890 هزار پناهجو به خاک این کشور استقبال کرد.

موضوع : اخبار