اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

کارشناس مسایل سوریه، هدف اصلی پروژه صهیونیستی-امریکایی در منطقه را ضربه زدن به جبهه مقاومت برای بقای رژیم صهیونیستی خواند و گفت: موساد مکاتب ویژه‌ای برای تربیت جاسوس و انجام ترورهای زنجیره‌ای در کشورهای حامی مقاومت دارد.

«محمد نصور»، کارشناس مسایل رژیم صهیونیستی در دمشق هدف اصلی پروژه صهیونیستی-امریکایی در منطقه را ضربه زدن به جبهه مقاومت برای بقای رژیم صهیونیستی خواند.

وی افزود: واشنگتن و تل آویو با کمک مزدوران خود در منطقه تا حد زیادی توانسته‌اند امنیت رژیم صهیونیستی را تامین کنند و عربستان و شیخ نشین‌های حاشیه خلیج فارس همه ظرفیت‌های خود را برای ضربه زدن به کشورهای حامی مقاومت بکارگرفته‌اند.

نصور گفت: سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» از طریق آموزش باندهای مزدور خود با نفوذ به داخل کشورها دست به ترور رهبران مقاومت و جنبش‌های آزادی خواه در جهان زده است.

کارشناس سوری ادامه داد: موساد مکاتب ویژه‌ای را برای آموزش جاسوس تاسیس کرده و کارشناسانی را هم در حوزه روابط بین المللی تربیت کرده که از آنها برای تحریف افکار عمومی در رسانه‌های این رژیم بکار گرفته است.

نصور گفت: اسراییل همچنین در مکاتب خاصی افراد را برای انجام کودتاها در کشورهایشان آموزش می‌دهد که از جمله آنها مرکز رسانه‌ای شلومو در امریکاست که برای اهداف صهیونیستی تبلیغ می‌کند و سرچشمه عقاید نومحافظه کاران در امریکاست که برخی از آنها برای مدیریت سیاست‌های توطیه‌گرانه به قدرت رسیده اند.

وی تصریح کرد: ترور حاج عماد مغنیه، سمیر قنطار، حسن عزالدین و دیگر رهبران مقاومت توسط رژیم صهیونیستی در راستای ضربه زدن به پروژه مقاومت است.

کارشناس سوری گفت:موساد در اوج جنگ امریکا علیه عراق نیز با نفوذ به داخل این کشور دست به ترور دانشمندان عراقی زد علاوه بر اینکه با استفاده از هرج و مرج خلاقی که در سوریه ایجاد کرد علمای دینی را در مساجد و پژوهشگرانی را در مراکز مطالعات علمی این کشور ترور کرد، از جمله مرکز علمی جمرایا در نزدیکی دمشق که بارها توسط رژیم صهیونیستی بمباردمان شده است.

نصور افزود: تلاش موساد برای ضربه زدن به جبهه مقاومت تنها از طریق عسکرگیری از بین افراد یا گروه‌ها نبوده بلکه از طریق ایجاد شکاف بین کشورها و نظام‌های حاکم بر آن نیز عمل می‌کند که از جمله آن معاهده کمپ دیوید بین مصر و رژیم صهیونیستی است که مصر را از خط دشمنی با اسراییل و مبارزه با آن خارج کرد یا توافق وادی عربه که رژیم صهیونیستی با اردن برقرار کرد.

موضوع : اخبار